Fundstrat’a göre Bitcoin bu 3 faktörle 2020’de %100’e hazırlanıyor

Fundstrat’a göre Bitcoin bu 3 faktörle 2020’de %100’e hazırlanıyor

Paylaş
Fundstrat’a göre Bitcoin bu 3 faktörle 2020’de %100’e hazırlanıyor

Piyasa araştırmaları ve danışmanlık şirketi Fundstrat Global Advisors’ın yeni raporunda Bitcoin’in 2020’de yatırımcılara yüzde 100’lük bir getiri sağlayabileceği ve Mayıs ayında gerçekleşecek olan blok ödülü yarılanmasının henüz fiyatlanmadığı ileri sürülüyor.

Tamamına şirketin müşterilerinin ulaşabildiği raporda yer alan önemli tespitleri, kurucu ortak Tom Lee Twitter hesabında yayınladı.

Rapora göre şirket; blok ödülü yarılanması, jeopolitik riskler ve 2020 ABD Başkanlık seçimlerinin Bitcoin’de artışı tetikleyeceğini öngörüyor. Raporda, “Bitcoin’in bu sene %100’ün üzerinde artması olasılığının çok güçlü olduğunu düşünüyoruz.” ifadeleri kullanılıyor.

Bitcoin, TSİ 18.30’da kripto para borsası Bitstamp’te 8063 dolardan işlem görüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir, habere konu şahıs/şirketlerin kendi görüşleridir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak: Uzman Coin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap