Fujitsu Blockchain Sektöründe Danışmanlık Hizmeti Verecek

Fujitsu Blockchain Sektöründe Danışmanlık Hizmeti Verecek

Paylaş
Fujitsu Blockchain Sektöründe Danışmanlık Hizmeti Verecek

BT dev Fujitsu, beş gün içinde “kullanıma hazır” minimum canlı ürün sunacağını iddia ettiği yeni bir danışmanlık hizmeti başlatıyor.

Register’a göre, hizmet fiyatları 9,900 € ‘dan başlıyor ve blockchain teknolojisindeki temel giriş derslerinden önerilen kullanım durumunun değerlendirilmesine ve beşinci güne kadar bir prototipin oluşturulmasına kadar her şeyi içerecek.

Oradan, müşteriler ürünü daha gelişmiş hale getirmek için çalıştığı esnada yürüdükçe daha fazla para çekmeyi tercih edebilirler.

Mart ayında tekrar açılan Fujitsu’s Blockchain Innovation Center’da baş mimar Chris Pilling, “Evet, iş kanıtı ile karşılaştık ve küresel blockchain ekibinin dahil olmasını istiyoruz. ama müşterinin gitmesine ve prototip ile oynamasına izin veriyoruz.” açıklamasında bulundu.

Breuck, Blockchain Yenilik Merkezi başkanı Frederikan’a göre bu “iş kanıtı” yaklaşımı, konsept kanıtının tersine, müşterilerin “iş değeri” yaratmaya odaklanan ve blok zinciri projelerinin yaygın “tuzaklarını” önleyen bir iş sürecini yürütmek için iyi bir yol. Hizmetin genel amacı ya yeni blok zinciri geliştirmeyi başlatmak ya da halihazırda geliştirilmekte olan blok zinciri projelerini geliştirmek için hızlı bir yol sağlamak.

Fintech Finance’a göre de Breuck şunları söyledi:

“Müşterilerimizin yüksek ilgi alanlarından esinlenerek, bu hazır paketini sadece müşterilerin blok zincirleme çabalarını atlamaya değil, aynı zamanda mevcut projeleri gözden geçirip iyileştirmeye de hazırladık. Bu değerlendirmenin, blockchain’in iş kullanımı davaları üzerindeki potansiyelinin kilitlenmesi üzerinde büyük bir etkisi olmasını bekliyoruz. “

Japon çokuluslu şirketi, BankingTech’e göre blok zincirleme teknolojisinde 50’ye yakın patent barındırmakta. Ayrıca, veri depolama ve veri alışverişi sistemleri de dahil olmak üzere geçtiğimiz yıl içinde bir dizi farklı blockchain ile ilgili hizmet başlattı.

Blockchain konsorsiyum Hyperledger’ın kurucu üyesi olan Fujitsu, şu anda grubun oluşturduğu ürünü ticarileştirmeye yardımcı oluyor. Yüksek performanslı kullanım durumları için işlem oranını hızlandırmanın bir yolu olarak tanımlanan geliştirme, bu yılın ilerleyen aylarında tamamlanacak şekilde belirlendi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap