Fransız oyun devi, EOS Tabanlı Oyun Platformu’na katılıyor

Fransız oyun devi, EOS Tabanlı Oyun Platformu’na katılıyor

Paylaş
Fransız oyun devi, EOS Tabanlı Oyun Platformu’na katılıyor

Assassin’s Creed ve Far Cry gibi dizilerle tanınan Fransız oyun devi Ubisoft’un, Ultra’nın test ağına katılan ilk şirket bloğu üreticisi olduğu duyuruldu.

Duyuruya göre, Ubisoft katılımını yayıncı devin şu an piyasaya sürülmemiş olan ana ağa katılıp katılmayacağına ilişkin olarak UOS blok zinciri testnetinde (Ultra’nın EOS yan zinciri) bir blok üreticisini kullanacak.

Ubisoft Blockchain Girişimi direktörü Nicolas Pouard:

Stratejik Yenilik Laboratuarı’ndaki ekibimiz, oyunculara değer katan tüm blok zincir kullanım durumlarının desteklenmesi önemli olduğuna inanıyor ve Ultra da bunu yapan bir çözüm sunuyor.

Fransız oyun devi Ubisoft ve Ultra ortaklığı

Ultra, ilk geliştirici anlayışıyla Steam gibi merkezi platformlara alternatif olarak üretiliyor. Platform, en üst düzey rakiplerden iki kat daha fazla gelir sunmayı hedefliyor. Ayrıca Xbox ve PlayStation gibi popüler platformlardan evrensel bir SDK ile kolay oyun sunmayı ve beta testleri ve bug avcılığı için finansal teşvikler yoluyla oyun geliştirmeyi kolaylaştırmayı planlıyor.

Ultra’nın kurucusu ve ortak CEO’su Nicolas Gilot:

Ubisoft’un Assassin’in Creed, Just Dance ve Far Cry’nin de dâhil olduğu dünyaca ünlü markalarından oluşan zengin portföyü, herkes için kaliteli içerik yaratmaya olan bağlılığının bir kanıtı. Blockchain teknolojisini keşfetmeye olan bağlılıkları, mükemmel blok üreticileri, olma bilgi ve becerilerine sahip olmalarını sağlıyor.

Bu, Ubisoft’un blockchain oyun dünyasındaki ilk girişimi değil. Geçtiğimiz yıl şirket, oyun endüstrisine blockchain teknolojisini getirmek için çalışan oyun ve blockchain şirketlerinden oluşan bir koalisyon olan Blockchain Game Alliance’a katıldı. İttifak, her bir işletmenin bilgi birikimi paylaşabileceği ve blockchain oyunlarının temelini oluşturması için araştırma konusunda işbirliği yapmak için kuruldu.

Bu haber, Ultra’nın Bitfinex, EOS Rio ve EOS New York’un blok üreticileri olarak ilk oturum açan gruplar olduklarını açıklamasının ardından ortaya çıkan yeni gelişme.

sludgefeed

Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!

Kaynak: Kripto Para Haber

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap