Fon yöneticisi, Bitcoin’deki çarpıcı rastlantıya dikkat çekiyor

Fon yöneticisi, Bitcoin’deki çarpıcı rastlantıya dikkat çekiyor

Paylaş
Fon yöneticisi, Bitcoin’deki çarpıcı rastlantıya dikkat çekiyor

Yatırım fonu Ikigai Asset Management’ın kurucusu ve baş yatırım sorumlusu Travis Kling, Bitcoin’in 2020 yılı bitmeden ciddi bir patlama yapacağını öngörüyor.

Kling, 2015 yılına uzanan diyagonal destek ile 2017’ye uzanan diyagonal direncin lider kripto parada blok ödülü yarılanmasının gerçekleşeceği Mayıs ayında birleşmesini güçlü bir olasılık olarak vurguladı.

Kling, Ikigai’den Oke Pearson’un grafiğini paylaşarak “5 yıllık trend çizgileri, Bitcoin tarihindeki en beklenen olayla kesişerek mükemmelleşiyor.” ifadelerini kullandı ve fiyatın patlamaya hazır bir durumda olduğunu ekledi.

Kaynak: Twitter

Fon yöneticisi, geçtiğimiz aylarda Bitcoin’in 18 ay içinde yeni bir zirveye ulaşacağını tahmin ettiğini söylemişti.

Son veriler, Bitcoin blok ödülü yarılanmasının 12 Mayıs 2020’de gerçekleşeceğini gösteriyor. O tarihte madencilerin blok başına elde ettikleri 12.5 BTC’lik ödül, 6.25 BTC’ye gerileyecek.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir, habere konu şahıs/şirketlerin kendi görüşleridir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak: Uzman Coin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap