FLOKI’den Türkiye’deki Depremzedelere Dev Bağış

FLOKI’den Türkiye’deki Depremzedelere Dev Bağış

Paylaş
BTC Piyasası: FLOKI’den Türkiye’deki Depremzedelere Dev Bağış

Son yıllarda kripto para sanayisinin süratle artmasıyla birlikte birçok tanınan token ortaya çıkmıştı. Bunlardan biri 2021 yılında geliştirilmeye başlayan blok zinciri projesi Floki Inu’nun kripto para ünitesi FLOKI’ydi. İki yıldır faaliyet gösteren Floki, ekseriyetle hayırseverlik temelli projelerde kullanılıyordu.

Şimdi ise FLOKI’den 6 Şubat günü ülkemizde yaşanan ve on binlerce insanın hayatını kaybetmesine neden olan zelzelelere yönelik bir bağış geldi. Twitter üzerinden yapılan açıklamada, Binance ile iştirak kurularak bağışın yapıldığı belirtildi.

FLOKI, depremzedelere 1 milyon 370 bin TL bağış yaptı

FLOKI, Binance ile iş birliği yaparak Türkiye’deki sarsıntılara yardım uğraşlarını desteklemek için 39.8 ETH (1 milyon 370 bin TL) bağış yaptığını söz etti. Bağışın Binance’in hayırseverlik alanındaki kâr hedefi gütmeyen tertibi Binance Charity’e yapıldığı belirtilirken, Binance Charity’nin fonların direkt depremzedelere gitmesini sağlayacağı aktarıldı.

Bunun yanı sıra FLOKI, Türkiye Sarsıntı Yardımı NFT satışı yaptığını da ekledi. Bu satıştan toplam 49,75 (1 milyon 855 bin TL) toplandı. Gelirin %20’sinin zelzelede meskenini kaybeden Floki’nin Türkiye’deki takım üyelerini desteklemek için, %80’inin ise başka depremzedelere yardım etmek için Binance Charity aracılığıyla bağışlandığı söz edildi.

FLOKI, geçtiğimiz günlerde BinanceUS’te listelenmişti

BTC Piyasası: FLOKI'den Türkiye'deki Depremzedelere Dev Bağış 1

FLOKI kripto para ünitesi, geçtiğimiz günlerde Binance’in ABD’dIeki kısmı olan BinanceUS’de FLOKI/USD ve FLOKI/USDT çiftleriyle listelenmişti. Tanınan kripto para ünitesi ülkemizdeki Binance’te bulunmuyor. Pekala FLOKI satın almak isteyenler ne yapmalı?

Floki (FLOKI) nasıl satın alınır?

Adım #1: Poloniex borsasına ulaşın ve hesap açın,
Güvenliğiniz için kimlik doğrulama (KYC) kademelerini gerçekleştirin,
Adım #2: Hesabınıza öbür borsalardan rastgele bir ünitede bakiye transferi yapın,
Adım #3: Şayet bu para ünitesi dolar cinsinden değilse dolar cinsine dönüştürün,
Adım #4: Pazarlar kısmına girip Floki araması yapın,
Adım #5: Dilediğiniz ölçüde Floki satın alabilirsiniz.

Bu içerik yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap