Floki Inu (FLOKI) Yüzde 80’e Yakın Arttı!

Floki Inu (FLOKI) Yüzde 80’e Yakın Arttı!

Paylaş
BTC Piyasası: Floki Inu (FLOKI) Yüzde 80’e Yakın Arttı!

Binance US’in Floki Inu (FLOKI) listelemesinden sonra harekete geçen FLOKI, anlık olarak yüzde 78,03’lük bir artış gösterdi.

Dogecoin’in (DOGE) fitilini yaktığı memecoin furyası devam ediyor. DOGE’den sonra da Shiba Inu’nun (SHIB) atağa kalkması, bu alandaki trendin devam edebileceğinin bir göstergesi olmuştu. Kripto dünyasında büyük bir ekosisteme sahip olan FLOKI’den de atak gecikmedi. Binance US’in FLOKI’yi listelemesi, neredeyse yüzde 80’lik bir artışın kapılarını açtı. Bu taraftaki artış, öbür memecoin’lere de sekerek onların da fiyat artışına taban hazırladı.

BTC Piyasası: Floki Inu (FLOKI) Yüzde 80’e Yakın Arttı! 1

Binance US, Floki Inu’yu (FLOKI) Listeledi

Binance US’in dün itibariyle attığı tweet, bilhassa de FLOKI yatırımcılarında heyecan yarattı. Dünyanın en büyük kripto borsalarından olan Binance’ın US şubesi, attığı bu adım ile birlikte memecoin severleri de etkilemiş görünüyor. Toplumsal medya gönderisinden sonra büyük bir trend yakalayan FLOKI, kimi kripto borsalarında neredeyse iki kat fiyatına yaklaşmıştı. Binance US’nin bu türlü bir atakta bulunması, yatırımcılarda soru işaretleri de oluşturmadı değil. Şimdiki olarak FLOKI’yi listeleyen Binance US’in ilerki süreçlerde hangi memecoin’i listeleyeceği daha şimdiden merak konusu oldu.

https://twitter.com/BinanceUS/status/1650523994490273794

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap