Fiyatlar Patladı: Binance, 2 Yeni Altcoin Listeliyor!

Fiyatlar Patladı: Binance, 2 Yeni Altcoin Listeliyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Fiyatlar Patladı: Binance, 2 Yeni Altcoin Listeliyor!

Dev Bitcoin ve kripto para borsası Binance, 2 yeni altcoin listeliyor. Borsa Alchemy Pay (ACH) ve Immutable X (IMX)’i platformuna ekleyeceğini duyurdu. Kripto paraların fiyatı, listeleme haberiyle aniden yükseldi. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Binance, 2 yeni altcoin listeliyor: Fiyatlar fırladı!

Öncü Bitcoin ve kripto para borsası Binance, 2 yeni altcoin listeliyor. Borsa konuya yönelik şu açıklamalarda bulundu:

Binance, Alchemy Pay (ACH) ve Immutable X (IMX)’ı listeleyecek ve 10.01.2022 tarihinde ACH/BTC, ACH/BUSD, ACH/USDT, IMX/BTC, IMX/BUSD ve IMX/USDT isimli ticaret çiftleri için alım satımı başlatacak. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak ACH ve IMX’i borsaya yatırmaya başlayabilir. ACH ve IMX için para çekme işlemleri 11.01.2022 tarihinde açılacak. Not: Para çekme açık süresi, kullanıcıların referansı için tahmini süredir. Kullanıcılar para çekme sayfasında gerçek durumu görebilir. ACH ve IMX Listeleme Ücreti: 0 BNB. Risk uyarısı: Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance’in ticaret kayıplarınızdan sorumlu olmadığı size hatırlatılır. Desteğiniz için teşekkürler!

Kripto paraların fiyatı, listeleme haberiyle aniden yükseldi. Alchemy Pay (ACH) yüzde 45’ten fazla arttı. Immutable X (IMX) fiyatı ise yüzde 15’ten fazla artış gördü.

Ulaş Utku Bozdoğan: Fiyatlar Patladı: Binance, 2 Yeni Altcoin Listeliyor! 1

Alchemy Pay (ACH) nedir?

Alchemy Pay, Satış Noktasındaki perakende işlemlere ve eşler arası havaleye odaklanan bir ödeme sistemidir. Kullanıcılar, geleneksel ödeme sistemlerinde fiat, sabit paralar ve diğer kripto para birimlerinde ödeme yapabilir. ACH, platformun hizmet tokenidir ve platformun benimsenmesini ve kripto para birimleri aracılığıyla ödemelerin yapılmasını teşvik etmek için kullanılır. Platform aynı zamanda ACH tokenlerinin stake edilmesini de destekler.

Immutable X (IMX) nedir?

Immutable X, Ethereum’da değiştirilemez tokenler (NFT’ler) için bir L2 ölçeklendirme çözümüdür. IMX, protokol geliri almak için stake edilebilen yerel yönetim tokenidir.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap