Fiyatı Fırladı: Bu Metaverse Coin Beklenen Tarihleri Açıkladı!

Fiyatı Fırladı: Bu Metaverse Coin Beklenen Tarihleri Açıkladı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Fiyatı Fırladı: Bu Metaverse Coin Beklenen Tarihleri Açıkladı!

Blockchain oyun şirketi Gala Games (GALA), bugün Galaverse için lansman tarihlerini açıkladı. Duyuru sonucunda metaverse coin fiyatı son 24 saatte %18’in üzerinde yükselirken, %81’in üzerinde artan son 24 saatlik işlem hacmiyle CoinMarketCap’in trend coin/token’ler listesinde ilk sıraya yerleşti. Gelişmenin ayrıntılarını Kriptokoin.com okuyucuları için derledik…

Metaverse coin projesi, merakla beklenen Galaverse için tarihleri paylaştı

Gala Games’in duyurusuna göre Galaverse, 7-8 Haziran tarihlerinde Danimarka’nın Kopenhag kentinde üç günlük bir etkinlikte gerçekleşecek. Resmi Twitter duyurusu:

https://twitter.com/GoGalaGames/status/1493355234826981382

Galaverse, topluluğu ağırlamaya hazırlanıyor

Gala Games ekipleri, 2021 Aralık ayının ortalarında Las Vegas’ta gerçekleşen en son etkinlikleri tekrar canlandırdı. Son etkinlikte platform, Last Expedition, Legacy ve The Walking Dead: Empires gibi gelecek metaverse projelerinin lansmanlarıyla oyuncuları bekleyen sürükleyici sanal dünya deneyimlerini sundu. Ek olarak Gala Games, blogunda etkinlik için günlük bilet bulunmadığını ve tüm etkinlik için sadece bir bilete izin verileceğini açıkladı. Etkinlik için tek bilet 8000 dolar, çift bilet 14.800 dolar olmak üzere sadece 800 bilet satışa sunulacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Fiyatı Fırladı: Bu Metaverse Coin Beklenen Tarihleri Açıkladı! 1

GALA bu ay iki önemli duyuru yaptı

Önceki duyurularına göre şirket, gelecek yıl NFT ekosistemine 5 milyar dolar yatırım yapmayı planlıyor. Raporlara göre, 5 milyar doların 2 milyar doları oyun geliştirmeye, 1 milyar doları da müzik stüdyosu projelerine harcanacak. Filmler ve Gala tema parkı NFT’lerinin her biri 1 milyar dolar alacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Fiyatı Fırladı: Bu Metaverse Coin Beklenen Tarihleri Açıkladı! 2

Galaverse duyurusu sonucunda metaverse coin %18 değer kazandı

Galaverse ile gelen olumlu haberler sonucunda GALA’nın fiyatı yükselişe geçti. Şu anda 0.3348 dolardan işlem gören GALA, önceki 24 saatte göre kazanımı %12 civarında tutuyor. Bu süreçte, 24 saatlik işlem hacmini %80 arttırdı ve CoinMarketCap listesinde trend coin/token’ler arasına katıldı. Ancak, son yükselişe rağmen 26 Kasım’da ulaştığı 0.8367 dolar ATH’sinin yaklaşık %60 altında işlem görüyor. Yukarıda bahsettiğimiz duyurularda olduğu gibi GALA fiyatı ortaklık ve entegrasyon haberleriyle hızla yükselebilen bir yapıya sahip. Metaverse projesini bekleyen sıradaki en büyük gelişme, 7-8 Haziran tarihlerine planlanan Galaverse etkinliği.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap