Fırlayan Arkham Coin Nedir? Geleceği Ne?

Fırlayan Arkham Coin Nedir? Geleceği Ne?

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Fırlayan Arkham Coin Nedir? Geleceği Ne?

Sürekli gelişen ve karmaşıklaşan kripto dünyasında Arkham Coin (ARKM) ne vaat ediyor? Başka taraftan, dalda ihtilal yaratma potansiyeline sahip çığır açan bir teknoloji olarak mı ortaya çıkıyor? Pekala Arkham Coin tam olarak nedir ve kripto dünyasına nasıl bedel katabilir?

Arkham Coin nedir?

Arkham Coin, blockchain ve zincir üzerindeki bilgileri anonimleştirmek için yapay zekadan (AI) yararlanan bir blockchain analitik platformudur. Analitik Platformu ve Intel Exchange’den oluşan Arkham ne yapıyor? Varlıkların, borsaların, fonların, balinaların ve tokenlerin kapsamlı tahlilini sunuyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Fırlayan Arkham Coin Nedir? Geleceği Ne? 1

Ayrıca, Intel Exchange, kullanıcıların mükafatlar, açık artırmalar yahut VERİ Programı aracılığıyla adres etiketleri ve bedelli bilgileri takas etmelerini sağlar.

Arkham’ın Eşsiz Özellikleri

Arkham Coin (ARKM) üç farklı özelliği ile kendini başkalarından ayırıyor. Birinci olarak, Toplam Kapsamı ve Çoklu Zincir Entegrasyonu, belli bilgi kaynaklarıyla sonlu platformları aşarak çeşitli kripto para üniteleri ve blochainler ortasında kapsamlı analitik sağlar. ArkhamULTRA AI sistemi tarafından destekleniyor. Buna nazaran kullanıcılara pahalı içgörüler ve kripto ekosisteminin kapsamlı bir görünümünü sunuyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Fırlayan Arkham Coin Nedir? Geleceği Ne? 2

İkinci olarak, Varlık Tabanlı Zeka, gerçek dünyadaki şahısları kripto adresleriyle birleştiriyor. Böylelikle kripto para ünitesi ağ aktifliğinin ölçülmesini kolaylaştırır. Bu eşsiz özellik, kullanıcıların blockchain süreçleri ve iştirakçileri hakkında daha derin bir anlayış kazanmalarını sağlar.

Ulaş Utku Bozdoğan: Fırlayan Arkham Coin Nedir? Geleceği Ne? 3

Son olarak, Arkham’ın Merkezi Olmayan İstihbarat İktisadı, kullanıcıların mahallî para ünitesi ARKM’yi kullanarak kripto para ünitesi aktifliği hakkında bilgi ticareti yapmalarını sağlar. Arkham Intel Exchange aracılığıyla kullanıcılar, pahalı kripto bilgileri için merkezi olmayan bir piyasaya katılabilirler.

Arkham Coin’in kurucuları

Kripto para piyasalarında tecrübeli bir teşebbüsçü olan Miguel Morel, 2020 yılında Arkham Intelligence’ı kurdu. Arkham ayrıyeten, ismi açıklanmayan OpenAI kurucu ortağı, Palantir kurucu ortağı Joe Lonsdale, Tim Draper, Wintermute, GSR ve Geoff Lewis üzere önde gelen yatırımcılardan takviye aldı. Bölüm önderlerinden gelen bu takviye, Arkham’ın kripto alanındaki pozisyonunu daha da sağlamlaştırıyor.

Arkham Coin tedarik ve dağıtımı

ARKM toplam 1.000.000.000 token arzına sahip. Buna nazaran birinci sirkülasyondaki arzın %15’i Binance Launchpad satışından ve topluluk ödüllerinden kaynaklanmaktadır. Arkham Coin Binance Launchpad’de başlatılan 32. Proje. Ticareti de 18 Temmuz 2023 itibariyle başlamış oldu.

Ulaş Utku Bozdoğan: Fırlayan Arkham Coin Nedir? Geleceği Ne? 4

İlk 5 dakikalık süreç müddeti boyunca değerli bir pürüz geldi. Satış öncesi fiyat olan 0,05 doların 10 katının üzerindeki buyrukları engelleyen bir azamî süreç fiyatı uygulandı. Dikkat cazip bir halde, ARKM Arkham Coin fiyatı tavanın üzerinde kalarak 0,5 dolardan süreç gördü. Tavan kısıtlaması kaldırıldıktan sonra süratle toparlanarak 0,89 dolara ulaştı. Satış öncesi alıcılar 17 katlık şaşırtan bir bedel artışına şahit oldu.

Arkham Coin yükseliyor: Sıralama ve etkileyici süreç hacmi

Haber saatimiz itibariyle Arkham Coin şu anda 0,70 dolardan süreç görüyor. Öteki taraftan kripto para sıralamasında 241. sırada yer alıyor. Projenin Binance’teki lansmanı hyecan vericiydi. Kısa bir mühlet içinde kaydedilen 70 milyon dolarlık etkileyici süreç hacmiyle değerli bir piyasa ilgisi yarattı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Fırlayan Arkham Coin Nedir? Geleceği Ne? 5

Önde gelen bir blockchain tahlil firması olan Arkham Intelligence, lokal tokenı ARKM’nin süreç fiyatında 0,7 dolara ulaşan kayda bedel bir artış yaşadı. Bu artış, Arkham Coin ARKM’yi piyasa pahasını 115 milyon  dolar üzere etkileyici bir sayıya yükseltti. Başlangıçta Binance launchpad sırasında 0,05 dolara satılan ARKM’nin pahası süratle artarak birinci yatırımcılara çıkarlı getiriler sundu.

ARKM Token lansmanını karışık reaksiyonlar ve etik tasalar sardı

Arkham Coin ARKM’nin başarısı kripto topluluğunun dikkatini çekti. Fakat karışık yansılara ve etik tartışmalara da yol açtı. Kimi yatırımcılar, Arkham Intelligence’ın blockchain analitiğine odaklandığı göz önüne alındığında, bireyleri kapalılıktan ödün vermeye teşvik etmenin etik sonuçları hakkında telaşlarını lisana getirdiler. Eleştirmenler, bu tıp uygulamaların kripto para ünitelerinin temel unsurlarıyla çeliştiği düşüncesindeler.

Ulaş Utku Bozdoğan: Fırlayan Arkham Coin Nedir? Geleceği Ne? 6

Etik dertlere ek olarak Arkham Intelligence, ferdî e-posta adreslerinin açığa çıkmasına neden olan bir paydaşlık kampanyasını yanlış yönetim ettiği için tenkitlere maruz kaldı. Bu nezaret, şirket tarafından uygulanan bilgi müdafaa ve güvenlik tedbirleri hakkında soruları gündeme getirdi. Bu sıkıntılar prestijin zedelenmesine yol açmış durumda. Ayrıyeten Arkham Intelligence ile ilgili süregelen tartışmaları ağırlaştırmıştır.

Ulaş Utku Bozdoğan: Fırlayan Arkham Coin Nedir? Geleceği Ne? 7

Zorlukların üstesinden gelmek: ARKM ve Arkham Intelligence’ın Geleceği

Arkham Intelligence tartışmalar ve kutuplaşmış yatırımcı reaksiyonlarıyla boğuşurken, ARKM’nin ve şirketin geleceği belirsizliğini koruyor. Başka taraftan tokenin pahası yükselmeye devam ediyor. Lakin, etik korkular ve zımnilik aksaklıkları firmanın prestijine gölge düşürdü. Buna nazaran btcpiyasasi.com olarak baktığımızda Arkham Intelligence’ın bu zorlukları nasıl ele aldığını ve gelecekteki yörüngesini nasıl şekillendirdiğini görmek enteresan olacak.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap