Finans Uzmanı, Ay’a Gidebilecek 4 Altcoin’in İsmini Verdi!

Finans Uzmanı, Ay’a Gidebilecek 4 Altcoin’in İsmini Verdi!

Paylaş
BTC Piyasası: Finans Uzmanı, Ay’a Gidebilecek 4 Altcoin’in İsmini Verdi!

Finans yazarı Teddy Stavetski’ye göre önümüzdeki birkaç yıl içinde değer kazanma potansiyeli olan birçok yeni altcoin var. Bunları tanımlamak için aslında bir tür değer yaratan kripto para birimlerine odaklanılması gerektiğini belirterek dört altcoin’in aya gidebileceğini savunuyor. Ancak, bunların yalnızca bir tahmin olduğunu belirtmekte fayda var. İşte detaylar…

Bu altcoin projeleri “aya” gidecek mi?

Uzmana göre çoğu DeFi projesi, dijital ekonomilerini beslemek için kendi kripto para birimini kullanır. Bu projelerin popülaritesi arttıkça, kriptolarının fiyatının da artacağını düşünüyor. Ayrıca özellikle faydası olan, insanların gerçekten kullandığı coin’lere dikkat çekiyor. Uzmanın listesi ise şu şekilde:

  • Decentraland (MANA): Decentraland, en büyük metaverse projelerinden biridir. Şimdiye kadar JP Morgan, Atari ve Samsung gibi şirketler Decentraland’de arazi kaptı. Bu dijital dünya, MANA tokenı tarafından desteklenmektedir. Stavetski’ye Metaverse’teki ivme, MANA’nın değer kazanması için bir katalizör oluşturabilir.
BTC Piyasası: Finans Uzmanı, Ay’a Gidebilecek 4 Altcoin’in İsmini Verdi! 1
  • ApeCoin (APE): ApeCoin 2022’nin en yeni kriptolarından biridir. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere ApeCoin, APE ekosistemi için kullanılacak bir token. APE ekosistemi, Bored Ape Yacht Club’ın (BAYC) merkezi olmayan topluluğudur. BAYC, dünyanın en popüler NFT koleksiyonlarından biridir.
  • Axie Infinity (AXS): AXS, NFT tabanlı Axie Infinity oyununa güç veren tokendır. Oyuncular stake ettikleri veya oyunu oynadıkları için ödüller alırlar. Axie Infinity zaten inanılmaz derecede popüler bir oyun. Günlük 2,8 milyon aktif oyuncuya ve 820.000 dolara satılan en pahalı Axie’ye sahiptir. Axie Infinity’nin bu listede olmasının en önemli sebeplerinden biri olarak, oyunun artık ücretsiz bir sürüme geçmesi olarak gösteriliyor.
BTC Piyasası: Finans Uzmanı, Ay’a Gidebilecek 4 Altcoin’in İsmini Verdi! 2
  • Solana (SOL): Solana, Ethereum ile rekabet etmek için tasarlanmış kriptolardan biridir. En büyük fark, Ethereum’dan çok daha hızlı ve daha ucuz olmasıdır. Solana ile işlem başına ortalama maliyet sadece 0,0025 dolardır. Bu, Ethereum’dan önemli ölçüde daha ucuz olmasını sağlar. Solana’nın şu anda Ethereum’a tercih edildiğine dair bir argüman var. Bu nedenle, finans yazarına göre, SOL’un fiyatının ETH’ye rakip olacak şekilde yükselebileceğini düşünmek çılgınca görünmüyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap