Filecoin, BitTorrent: Bugün fiyat rekoru kıran 4 büyük altcoin

Filecoin, BitTorrent: Bugün fiyat rekoru kıran 4 büyük altcoin

Paylaş
Uzman Coin: Filecoin, BitTorrent: Bugün fiyat rekoru kıran 4 büyük altcoin

Bitcoin, 59 bin doların üzerinde seyrederken altcoin‘lerde hareketlilik sürüyor. Piyasa değeriyle en büyük ilk 100 içinde yer alan kripto paraların önemli bir kısmında çift haneli artışlar var. Bunlardan bazıları ise yeni zirveler gördü.

Filecoin (FIL), gün içinde 145 dolardan işlem görürken yüzde 36’lık artışla 197 dolara çıktı. Bu, Filecoin için yeni bir rekor seviyeydi. FIL, üç ayda yüzde 730 arttı.

BitTorrent (BTT), dünkü rekorunun ardından bugün de yeni bir zirveye ulaştı. Kripto para, bugün 0.0055 dolar seviyesine çıktı. 24 saatteki fiyat artışı yüzde 32 oranında gerçekleşti ve son üç ayda ise performans yüzde bin 600 olarak kaydedildi.

THORChain (RUNE), dünden sonra yükselişine devam etti. Kripto para, bugün yüzde 15 artışla 8 dolara ulaştı ve yeni bir rekor kırdı. Son üç aylık fiyat değişimi yüzde 500 oldu.

Bugün piyasa değeriyle ilk 100 içinde kendisinin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan son kripto para ise Arweave (AR). AR, gün içinde yüzde 20 artışla 32 dolara çıktı. Bu AR için yeni bir rekor seviyeydi ve üç aylık performans ise yüzde 6 bin 300’e dayandı.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap