Fidelity Bitcoin Madencilik Mühendisi Arıyor!

Fidelity Bitcoin Madencilik Mühendisi Arıyor!

Paylaş
Fidelity Bitcoin Madencilik Mühendisi Arıyor!

Dünyanın en büyük finans ve varlık yönetim firmalarından birisi olan Fidelity Investments, kripto para sektörüne yönelik girişimlerine hız verme kararı aldı. 7 trilyon doların üzerinde müşteri varlığının depolanmasına yardımcı olan Fidelity, işlemlerini büyütmek için Bitcoin madencilik mühendisi aradığını duyurdu.

Fidelity Bitcoin Madenciliğinde Genişleme Kararı Aldı

Fidelity’nin kendi internet sitesinde yer alan bilgilere göre, firma Bitcoin madencilik işlemleri için altyapı, tasarım ve yönetim hizmetleri sunabilecek Bitcoin madencilik mühendisleri arıyor. Fidelity buna ek olarak ilgili iş pozisyonu için minimum 3 ile 5 yıl arasında tecrübeye ve SQL, MongoDB veya başka uzmanlık alanlarına gerek olduğunun altını çizdi.

Fidelity’nin iş ilanı geçtiğimiz hafta LinkedIn üzerinden de paylaşıldı. Aslında dev firma 2014 yılından beri Bitcoin ve Ethereum madenciliği yapıyor. Fidelity’nin CEO’su Abigail Johnson 2017 yılında yaptığı açıklamada şirketin madenciliğe eğitsel amaçlarla başladığını ancak daha sonra para kazanmak için devam ettiğini itiraf etmişti.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap