Facebook Kripto Para Deneyimli Avukat Arıyor

Facebook Kripto Para Deneyimli Avukat Arıyor

Paylaş
Facebook Kripto Para Deneyimli Avukat Arıyor

Facebook, yeni açtığı iş ilanıyla herkesi şaşırttı. Yayınlanan bu ilanda Facebook, üst düzey bir avukat aradığını belirtti. İş ilanının devamında ise aranacak kriterlere değinen ünlü sosyal paylaşım platformu tüm dikkatleri üzerine çekti. Yayınlanan ilana göre alınacak olan avukatın deneyimli, Blockchain ve kripto paralar konusunda tecrübeli avukat adaylarının başvurmasını bekliyor.

Facebook geleceğe ilişkin planlarından da bu vesileyle söz etmiş oldu. Daha önceden de kendi kripto parasını çıkarma hazırlığında olduğu haberleri yalanlamayan ünlü sosyal medya devi, Blockchain ve kripto paralar konusunda uzman bir ekip oluşturduğu biliniyor. Şimdiki iş ilanında da Blockchain ve kripto paralar konusunda tecrübeli avukat aramasıyla da aslında Facebook’un kripto paralar dünyasıyla yakından ilgilendiği de ortaya çıkmış oluyor.

Facebook Blockchain, dijital paralar ve sosyal medya dünyasındaki ödemeleri de içeren planlarından da söz etti. Şu an ise yeni tekliflerin piyasaya arz edilmesine öncülük edecek ticaret danışmanı arıyor. Facebook tarafından yapılan açıklamanın devamında ise şu ifadeler kullanıldı: “Yeni ürünler oluşturmak ve oluşturulan bu ürünlerin dış pazarda da yayılmasını için gerekli olan ortaklıkların kurulması da dahil olmak üzere Blockchain ile ilgili girişimlerimiz ile alakalı birçok sözleşmelerin oluşturulması ve pazarlık edilmesinden de sizler mesul olacaksınız.” açıklamasında bulundu. Ayrıca bu iş ilanının devamında ise müşterilere legal riskler ve ticari işlemlerle alakalı tavsiyelerde de bulunulması yönünde bir not düşüldü.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap