Ethereum’un İstanbul Hard Forku’na Lider Borsalardan Destek Yağdı!

Ethereum’un İstanbul Hard Forku’na Lider Borsalardan Destek Yağdı!

Paylaş
Ethereum’un İstanbul Hard Forku’na Lider Borsalardan Destek Yağdı!

Kriptokoin olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, dünün erken saatlerinde Ethereum’un İstanbul hard forku ağ üzerinde 9.069.000’uncu bloğun kazılması ile canlı oldu. Başarılıyla tamamlanan Ethereum’un İstanbul hard fork güncellemesinin ardından, bazı popüler kripto para borsaları ağ yükseltmesi için resmi desteklerini açıkladı.

Ethereum’un İstanbul hard forku’na önde gelen kripto borsaları destek veriyor

Dün 7 Aralık’ta Ethereum ağı, İstanbul hard fork destek yazılımını güncellemek için çeşitli node’ler ve madenciler arasında yaygın bir işbirliği yaptı. Bazı kripto borsaları planlanan İstanbul hard forkundan birkaç gün önce güncellemeye hazır olduklarını bile dile getirdi. Özellikle, Binance 5 Aralık’ta yükseltme desteğini açıkladı ve ertesi gün borsanın ABD’deki bağlı kuruluşu da aynısını yaptı. Coinbase dün Ethereum ve ERC20 para yatırma ve çekme işlemlerinin borsa platformlarında yeniden başlatıldığını ve node yükseltme işleminin tamamlandığını da tweetledi.

Kraken, Ethereum’un İstanbul hard forku’na destek vermek için node’leri güncellemek adına firmanın zamanlanmış bakımdan geçtiğini ileri sürüyor. Kripto para borsası Poloniex Twitter’da yeni güncellemeye olan desteğini açıkladı. Lider stablecoin Tether ile yakın bağları olan kripto para borsası Bitfinex, 6 Aralık’ta Ethereum’un İstanbul hard forku’nu desteklemeyi planladığını açıkladı. Genel olarak, hard fork toplum tarafından yaygın bir şekilde benimsenme gördü ve önemli olumsuz olaylar bildirilmedi. Bu hard fork, aynı zamanda Ethereum Ice Age adı verilen ve daha önce tartışılan Muir Glacier hard forkunu da içeriyordu.

Ethereum fiyatı ne durumda?

İkinci en büyük kripto para birimi  Ethereum, yazım sırasında ufak artışlarla 149 dolar seviyesinden işlem görüyor. En büyük altcoin şu anda 16,2 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Ethereum yazım sırasında piyasa değeriyle 6,6 milyar dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor. Ethereum’un İstanbul hard forku ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için “Ethereum’un İstanbul Hard Forku Artık Canlı! Ağda Neler Değişti ve Yatırımcılar Ne Yapmalı?” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap