EthereumMax (EMAX) Nedir?

EthereumMax (EMAX) Nedir?

Paylaş
BTC Piyasası: EthereumMax (EMAX) Nedir?

EthereumMax (EMAX) nedir? Alternatif varlıklar arayanların yakın zamanda takibe aldığı EthereumMax (EMAX) Token, Ethereum bağlantılı bir kripto paradır. Bu yazımızda sizlerle birlikte EMAX Token hakkında merak edilenlere cevap arayacağız. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

EthereumMax (EMAX) nedir?

Ethereum (EMAX) Token, 2021 Haziran ayında Miami’de gerçekleşen Floyd Mayweather-Logan Paul arasındaki boks maçının bilet alımında kullanılan bir kripto paradır. Piyasasının en büyük ikinci kripto para birimi olan ETH’nin bir yan ürünü olarak piyasaya çıkartılmıştır. Aynı zamanda anlaşmalı alışveriş noktaları ve etkinlik biletlerinin satışında ödeme aracı olarak kullanılan bir token’dır.

EthereumMax (EMAX) projesinin amacı

EMAX Token projesinin amacı, Ethereum’a alternatif ve insanların gerçek hayatta kullanabileceği bir kripto para oluşturmaktır. Aynı zamanda ETH‘nin yan ürünü üzerinden kullanıcılarına ödüller ile ekstra getiri sağlamayı amaçlar. Bunun yanında EMAX Token üzerinden alım-satım veya diğer işlemleri yapan kullanıcılar, her işlem başına %2 geri ödeme alır. Bununla birlikte yatırımcıların daha fazla kâra geçmesini sağlar.

EthereumMax (EMAX) token avantajları

EMAX Token’a yatırım yapan kullanıcılar her işlem başına %2’sini ödül olarak geri kazanırlar. Ayrıca alım-satım ve cüzdanlar arası transfer işlemlerinde daha az masraf kesintisi yapılır. EMAX Token kullanıcıları aynı zamanda gerçek hayattaki bir çok etkinliğe bilet alabilir ya da anlaşmalı yerlerden alışveriş yapabilme imkanına sahip olurlar.

EthereumMax (EMAX) token dezavantajları

Ethereum (EMAX) Token sadece iki farklı borsada erişilebiliyor. Bundan dolayı popüler ve yüksek işlem hacimli borsalarda her an işlem yapabilmek neredeyse imkansızdır. EMAX Token, sanal cüzdanda saklanırsa diğer kripto paralar gibi saldırı riski altındadır. Bununla birlikte Ethereum bazlı çalıştığı için son dönemde yaşanan düşük hızdan etkilenmektedir.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap