Ethereum Satan Akıllı Para, Bu 6 Altcoinden Alıyor!

Ethereum Satan Akıllı Para, Bu 6 Altcoinden Alıyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Ethereum Satan Akıllı Para, Bu 6 Altcoinden Alıyor!

Akıllı paranın Bitcoin, Ethereum ve öbürleri ortasında nasıl hareket ettiğini inceleyen raporlar var. Son rapor Coinshares’ten geldi. Detaylara bakalım.

Güçlü girişler ve süreç hacimleri yatırım eserlerini güçlendiriyor

Dijital varlık yatırım eserleri dünyasında, Bitcoin girişlerin birçoklarını çekmeye devam ediyor. Öteki taraftan, Ethereum son devirdeki fiyat artışına karşın çıkışlar yaşıyor. Geçtiğimiz dört hafta boyunca, bu yatırım eserlerine toplam 742 milyon dolara ulaşan kıymetli girişler oldu. Ayrıyeten bu durum 2021’in 4. çeyreğinden bu yana görülen en büyük girişe işaret ediyor.

BTC Piyasası: Ethereum Satan Akıllı Para, Bu 6 Altcoinden Alıyor! 1

Dijital varlık yatırım eserleri geçen hafta 137 milyon dolar giriş sağlayarak dört haftalık toplam 742 milyon dolarlık etkileyici girişe katkıda bulundu. Bu eserlerin süreç hacimleri yıllık ortalamanın epey üzerinde seyretti. Buna nazaran geçen hafta 2,3 milyar dolara ulaştı. Hacimlerdeki bu artış, toplam kripto piyasasının değerli bir kısmını oluşturuyor. Öbür taraftan %2’lik ortalamaya kıyasla %11’ini oluşturuyor.

BTC Piyasası: Ethereum Satan Akıllı Para, Bu 6 Altcoinden Alıyor! 2

Kuzey Amerika girişlerde liderliği ele geçirdi

Kuzey Amerika, bilhassa de Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada, sırasıyla 109 milyon dolar ve 28 milyon dolar ile kıymetli girişlere şahit oldu. Avrupa’da ise küçük çaplı çıkışlar oldu. Fakat tek istisna olarak İsviçre’de küçük çaplı girişler görüldü.

BTC Piyasası: Ethereum Satan Akıllı Para, Bu 6 Altcoinden Alıyor! 3

Bitcoin, toplam 140 milyon dolar ile tüm girişlerin %99’unu oluşturduğundan yatırımcılar için odak noktası olmaya devam ediyor. Lakin, short odaklı Bitcoin yatırım eserlerinde üst üste 12. haftada da 3,2 milyon dolarlık çıkış yaşandı. Fiyat artışı ve çıkışların birleşimi, short odaklı bitcoin eserleri için yönetilen toplam varlıkların Nisan ayındaki 198 milyon dolarlık tepesinden yalnızca 55 milyon dolara düşmesine neden oldu.

Ethereum çıkış yaşadı

Son periyottaki fiyat artışının tersine, Ethereum geçen hafta 2 milyon dolarlık çıkış yaşadı. Sonuç olarak, yılbaşından bugüne kadar en yüksek çıkışa sahip varlık olmaya devam ediyor. Solana, Polygon ve Litecoin üzere öbür altcoinler, 0,3 milyon ila 0,5 milyon dolar ortasında değişen küçük girişlere şahit oldu. Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda Bitcoin girişleri artırmaya devam ediyor. Fakat, Ethereum zorluklarla karşılaşıyor.

BTC Piyasası: Ethereum Satan Akıllı Para, Bu 6 Altcoinden Alıyor! 4

Bitcoin, dijital varlık yatırım eserleri piyasasında girişleri çekme konusundaki hakimiyetini sürdürüyor. Başka taraftan, Ethereum fiyat artışlarına karşın yatırımcı ilgisi yaratmakta zorlanıyor. Bu eserlerdeki güçlü ivme ve artan süreç hacimleri, yatırımcılar ortasında artan itimadı göstermekte. Piyasa geliştikçe, önde gelen kripto para ünitelerinin giriş modellerinin izlenmesi, genel hassaslık ve potansiyel yatırım fırsatları hakkında pahalı bilgiler sağlayacaktır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap