Ethereum kurucusu Anthony di Iorio yatırımlarını açıkladı

Ethereum kurucusu Anthony di Iorio yatırımlarını açıkladı

Paylaş
Uzman Coin: Ethereum kurucusu Anthony di Iorio yatırımlarını açıkladı

Ethereum kurucularından olan ve 2012 yılında projeden ayrılarak Toronto merkezli blokzincir şirketi Decentral’i kuran Anthony di Iorio, ünlü yatırımcı ve podcast programcısı Anthony Pompliano’nun son yayınına katıldı.

“Polkadot’un ve Cardano’nun hayranıyım”

Hepsi Ethereum’un kuruluş aşamasında yer almış olan ve şu anda diğer büyük kripto para ve blokzincir projelerinin kurucuları olan kişileri uzun yıllardır tanıdığını belirten di Iorio şunları söyledi:

“Bu dönemde biraz daha basit konulaa eğiliyorum. Birkaç farklı projeye yatırımım olsa da, çoğunluk üst düzey projelerde. Polkadot’un, Cardano’nun adeta hayranıyım. Charles’ın da hayranıyım. Yaptıkları işlere farklı bir bakış açısıyla da yaklaşabiliyorlar. Daha akademilk taraftan bakabiliyor. Gavin Wood’un da nüyük hayranıyım. Bu kişileri, Ethereum’un ilk günlerinden beri tanıyorum. Ne kadar akıllı olduklarını, yarışmacı kişiliklerini biliyorum. Projelerini önceden de görüyorum. Buralara ulaşabileceklerini biliyordum”

Bilindiği üzere, Cardano kurucusu Charles Hoskinson, Polkadot kurucusu Gavin Wood ve Vitalik Buterin, Ethereum’un erken dönemlerinde birlikte çalışmışlardı. Üç geliştirici de Ethereum’un kurucuları olarak biliniyor.

“Ethereum, Bitcoin, Polkadot ve Cardano…”

Yatırımlarının çoğunun kripto para piyasasının lider projelerinde olduğunu belirten di Iorio, şu ifadeleri kullandı:

“Yatırımların çoğunluğu Ethereum, Bitcoin, Polkadot ve Cardano’da diyebilirim. Bunların dışında birkaç tane daha var ama tüm DeFi dünyasında kaybolmak gibi bir niyetim yok. Tüm bunlara zaman ayıracak enerjim yok artık. hayatımı basitleştirdim”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap