Ethereum Fiyatı 2020’de Toparlanabilecek mi?

Ethereum Fiyatı 2020’de Toparlanabilecek mi?

Paylaş
Ethereum Fiyatı 2020’de Toparlanabilecek mi?

Kripto paralar yeni bir hareketlilik dönemine girerken, Ethereum’un (ETH) fiyatı 128 dolara kadar düştü. Ancak teknik göstergeler ETH’nin 2020’de yeniden toparlanabileceğini gösteriyor.

Ethereum aşağıdaki 1 günlük PrimeBit grafiğinde görebileceğiniz gibi yerel seviyenin altında 141 Dolar’ın altına vurdu. Aralık ayının ilk iki günü, kripto para boğaları için bir hayal kırıklığı oldu.

Uzun pozisyonlu yatırımcılar Ethereum’un geri dönebileceğine ve en azından 200 hatta 300 dolara yükselebileceğini düşünüyorlardı. 300 dolar tahmini şimdilik çok iyimser gözüküyor, halbuki bunlar Haziran 2019’da gözlemlediğimiz fiyatlardı. Şu anki tabloya bakacak olursak en azından ETH fiyatındaki desteğin sağlam göründüğünü söyleyebiliriz.

Diğer taraftan, geçmiş verilere ve vadeli işlem piyasalarının durumuna baktığımızda görüyoruz ki olası bir boğa senaryosu hala mümkün. Ethereum’un önümüzdeki birkaç işlem gününde 400 dolara geri dönme ihtimalini önleyen teknik bir işaret yok.

Kripto yatırımcılarının gözü kulağı başta PrimeBit olmak üzere, vadeli işlem piyasalarında olmalı. Ethereum sözleşmeli işlem platformları size yalnızca tahminleri değil, gerçek işlemlere dayalı gerçek eğilimleri de gösterir.

Kripto para sözleşmeleri blockchain topluluğu arasında giderek daha popüler hale geliyor. P2P işlem platformları, popüler CFD brokerlarına mükemmel alternatifler sunuyor. Hiçbir spread yatırımcıyı çekmez, likiditesini arttırmaz ve kripto para birimi fiyatlarının geleceği hakkında iyi bir bilgi vermez.

Vadeli işlemlerin standart piyasaların üzerinde işlem görmesi durumunda, bu fiyatların artması için güçlü bir işaret olabilecek bir “boşluk” açabilir. ETH fiyatı düşerse veya bu boşluk genişlerse yeni kazanç fırsatları oluşabilir.

Ethereum 2019 genelinde, dört milyon aktif adres ve toplam 20 milyon yeni hesap (pasif dahil) kazanarak temellerini güçlendirdi. Güncel verilere göre Ethereum’da son zamanlarda, 520’den fazla yeni uygulama hayata geçirildi. Bu gidişle bu sayının yıl sonunda 2 bini 700’ü aşması mümkün görünüyor.

Ethereum fiyatları şu anda en düşük seviyede. Her ne kadar şu anda toparlanma sinyalleri görünse de, olası bir ters senaryo da mümkün. Ethereum’da uzun vadeli bir boğa iseniz, PrimeBit sürekli sözleşme borsasında bazı kısa emirlerle pozisyonunuzu korumayı düşünebilirsiniz

Sorumluluk reddi:
Bu metin sponsorlu bir makaledir.
Koin Bülteni, yukarıda bahsi geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir.
Sponsorlu makale yayınlamak için iletişime geçin! /Contact us!

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap