Ethereum (ETH) İçin 6 Aydan Sonra Bir İlk!

Ethereum (ETH) İçin 6 Aydan Sonra Bir İlk!

Paylaş
Ethereum (ETH) İçin 6 Aydan Sonra Bir İlk!

Bitcoin (BTC) kesinlikle çılgın bir hafta yaşıyor ve değer olarak %13 gibi önemli bir yükseliş yakaladı. 8.000 dolardan 9.000 dolara kadar çıkmayı başaran BTC, bu yazının kaleme alındığı an itibariyle 9.100 dolardan işlem görüyor.

Ethereum Yükselişi Sürdürüyor

Bitcoin’in öncesinde rekor yükseliş elde eden Bitcoin Cash (BCH) ve Bitcoin SV (BSV) ise değer kaybı yaşamaya geri döndü. Ancak toplam piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum (ETH) için işler biraz daha değişik. ETH, 6 aydan beri görülmeyen bir yükseliş sinyalini gösterdi ve insanlar alım yapmaya başladı. Haftalardan beri ilk defa 175 dolar sınırını da aşan ETH için önümüzdeki günlerde ciddi bir yükseliş gelebilir.

Ünlü kripto para analisti ve ekonomist Josh Olszewicz Twitter üzerinden yaptığı açıklamada Ethereum’un Temmuz 2019 tarihinden beri ilk defa aşağıdaki grafikteki formasyona girdiğini açıkladı. 200 günlük EMA ve bulut formasyonu sergileyen Ethereum, Temmuz ayında ciddi bir yükseliş yakalamıştı.

Buna ek olarak 2019 yılında Bitcoin’in sert bir şekilde 6.400 dolara ineceğini tahmin eden Dave the Wave isimli analist de, Ethereum için 200 dolara yolculuğun başladığını vurguladı. İki önemli analistin Ethereum için böylesine iyimser olması, sert bir yükselişin geleceği anlamını taşıyor.

Kaynak: Coin Türk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap