“Ethereum (ETH) Fiyatı 850 Dolara Yükselebilir!”

“Ethereum (ETH) Fiyatı 850 Dolara Yükselebilir!”

Paylaş
“Ethereum (ETH) Fiyatı 850 Dolara Yükselebilir!”

Kripto para piyasası genel olarak 14 Ocak tarihinde toplam piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum‘un (ETH) fiyatını 165 dolara kadar yükseltti. ETH buradan 180 doları denese de, birkaç gün boyunca burayı aşmakta başarısız oldu ve yeniden 160 dolar bölgesine doğru geriledi.

Ethereum dün ise yeniden 170 dolar bölgesini test etti ve yeniden başarısız olup 162 dolardaki destek noktasına çekildi. Kripto para piyasası özellikle 2020 yılında Bitcoin’in (BTC) blok ödülü yarılanması nedeniyle büyük bir yükseliş beklentisi yarattı. Bitcoin’in yükselişi doğal olarak Ethereum gibi altcoin’leri de tetikleme özelliğine sahip ve bu durum ETH yatırımcıları için bir rekor getirebilir.

Ethereum Yeniden Yükselebilir Mi?

Ethereu’un Ocak ayında bile 200 doların üzerine çıkacağı tahmin ediliyordu ve ay henüz bitmiş sayılmaz. Başka bir analist tarafından yayınlanan yeni bir grafik ve yapılan yeni bir tahmin ise ETH’nin 850 dolara kadar çıkabileceğini öngörüyor.

Twitter üzerinde popüler kripto para analistlerinden birisi olan Galaxy, Bitcoin’in en alttaki tweet içerisindeki grafiğe göre parabolik bir yükseliş yaşayabileceğini ifade etti. Galaxy, ETH/USDT haftalık grafiğinin aslında Ethereum için büyük bir düşüş trendinin kırılma eşiğini gösterdiğini vurguladı. Başlangıcı ta 2018 yılına kadar dayanan söz konusu trend çizgisinin bitişi, olası bir boğa sinyali şeklinde yorumlanabilir.

Etheruem için yükseliş sinyali veren tek analist Galaxy değil ve bundan bir gün önce de benzer açıklamalar gündem olmuştu.

Kaynak: Coin Türk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap