Ethereum (ETH) Balinaları, Son 24 Saatte En Çok Polygon (MATIC) Trade’i Gerçekleştirdi

Ethereum (ETH) Balinaları, Son 24 Saatte En Çok Polygon (MATIC) Trade’i Gerçekleştirdi

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ethereum (ETH) Balinaları, Son 24 Saatte En Çok Polygon (MATIC) Trade’i Gerçekleştirdi

En büyük 1000 Ethereum (ETH) balinası, son 24 saatte en çok Polygon (MATIC) alımı gerçekleştirdi. Ayrıca elde edilen verilere göre balinalar arasında en çok trade edilen kripto para da MATIC oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

WhaleStats verilerine göre en büyük 1000 Ethereum balinası, son 24 saatte en çok MATIC trade’i yaptı. Ayrıca balinalar Ethereum ve stablecoin’ler dışında cüzdanlarına en çok MATIC ekledi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ethereum (ETH) Balinaları, Son 24 Saatte En Çok Polygon (MATIC) Trade’i Gerçekleştirdi 1

Verilere göre son 24 saatte sırasıyla en çok ETH, USDC, USDT, MATIC, BUSD, USDP ve LINK alımı gerçekleştirildi. Bunun dışında en çok satış ise ETH, USDC, MATIC, USDT ve BUSD’da yaşandı.

Balinalar Ellerinde FTT ve SHIB Tutmaya Devam Ediyor

Verilere göre balinalar Ethereum dışında cüzdanlarında en çok FTX Token (FTT) ve Shiba Inu (SHIB) barındırıyor. Bu kripto paraları USDT, USDC, OKB, BEST, MATIC ve MANA izliyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ethereum (ETH) Balinaları, Son 24 Saatte En Çok Polygon (MATIC) Trade’i Gerçekleştirdi 2

Whale Stats verilerine göre toplam SHIB sahibi sayısı 1.160.666. Son 24 saatte ortalama SHIB bakiyesinde %2.41 oranında artış gerçekleşti. Coingecko’ya göre yazının yazıldığı sırada 0.00002063 dolardan işlem görüyor. Popüler meme kripto para son 24 saatte ise %6 oranında gerileme yaşadı. SHIB tüm zamanların en yüksek seviyesinden ise %76 oranında uzakta.

Balinaların topladığı FTT ise yazının yazıldığı sırada 36.52 dolardan işlem görüyordu. FTT son 24 saatte %3 oranında düşüş yaşadı. Popüler kripto para ATH’sinden ise %57 oranında uzakta.

Kaynak:  Coinkolik

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap