Ethereum Balinası sadece 0,07 dolara 35 milyon dolarlık Ether gönderdi

Ethereum Balinası sadece 0,07 dolara 35 milyon dolarlık Ether gönderdi

Paylaş
Ethereum Balinası sadece 0,07 dolara 35 milyon dolarlık Ether gönderdi

Kripto para endüstrisindeki büyük oyunculardan biri, 257.491 ETH transferi gerçekleştirdi. Şu an ki yaklaşık değeri 35 milyon dolar civarında. Ethereum işleminin toplam ücreti sadece 0,07 dolardı.

Piyasadaki bir Ethereum balinası, fonlarını alarm zilleri çalmasına neden olan büyük bir harekette konsolide ediyor gibi görünüyor. Whale Alert (@whale_alert), bugün erken saatlerde 35 milyon dolarlık bir transferi bildirdi ve bu da, 257.491 ETH’nin hareket etmesi anlamına geliyordu.

İşlemin toplam ücreti, 0,07 dolar (0,000462 ETH) gibi küçük bir meblağdı. On milyonlarca doların çok düşük masraflarla Ethereum’da işlem görebiliyor olması ağının ne kadar güçlü olduğunu gösteriyor.

Ethereum işleminin detayları

Alıcı adresinin nispeten yeni olduğu, sadece birkaç aydır aktif olduğu görülüyor. Adrese yapılan ilk işlem, yalnızca 0,2 ETH’lik bir “test” işlemiydi. Geçtiğimiz birkaç gün, adrese 1.300 ETH ya da küçük parçalar gönderiliyordu.

Gönderen adres, kalan Ether tamamen temizlendi, ancak hala 178.000 dolarlık ERC-20 tokenleri bulunuyor.

Tepkiler

Aktarıma verilen tepkiler büyük ölçüde karışıklık ve genel belirsizlik içeriyor.

Ethereum şu anda yazı yazarken 147 dolar seviyesinde işlem görmekte ve günlük yüzde 4,5 oranında değer kaybına sahip. Halen sağlıklı bir işlem hacmine sahip olmasına rağmen, Ethereum dalgalı fiyat hareketlerine sahip.

Önde gelen akıllı sözleşme platformu, 4 Aralık’taki geliştirme ekibi tarafından onaylanan İstanbul güncellemesi ile bir hard fork süreci yaşayacak. Bu nedenle, hard fork tarihi yaklaşırken pazarda daha fazla volatilite olmasını bekleyebiliriz.

beincrypto

Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!

Kaynak: Kripto Para Haber

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap