Ether vadeli işlemlerinde açık pozisyonlar 6 ayın zirvesinde

Ether vadeli işlemlerinde açık pozisyonlar 6 ayın zirvesinde

Paylaş
Ether vadeli işlemlerinde açık pozisyonlar 6 ayın zirvesinde

Son zamanlarda Ether vadeli işlemlerinde etkinlik artış gösterdi.

Kripto para veri analitiği şirketi Skew Markets’ın verileri; aralarında Kraken, FTX, OKEx, Bitfinex, BitMEX, Deribit, Huobi ve Binance’in bulunduğu borsalardaki ETH vadelilerinin açık pozisyon değerinin 600 milyon doları geçerek altı ayın en yüksek seviyesine çıktığını gösteriyor.

Kaynak: Skew

Piyasa değeri ile en büyük ikinci kripto para olan Ether, günü sakin geçiyor. Son 24 saatteki performansı, Bitcoin’in gerisinde kalan kripto para, haberin yayına girdiği dakikalarda 226 dolardan işlem görüyor.

Uzun vadede, bazı uzmanlar Ethereum’un önemli bir büyüme kaydedeceğini tahmin ediyor. Bunlardan biri olan Gnosis Ürün Sorumlusu ve Araştırmacı Eric Conner, önümüzdeki 12 ayda Ethereum’u yeni seviyelere ulaştıracak altı faktörü sıraladı. Conner’a göre bu faktörler şu şekilde:

Merkeziyetsiz Finans’ın hızlı yükselişi (DeFi)Mainnet’teki (ana-ağ) gizlilik çözümleriİkinci-katman ölçeklendirmesiEthereum 2.0’ın hayata geçirilmesiEthereum 2.0’la ortaya çıkacak olan üstün para politikasıETH’nin büyümesine karşı koyacak olan rakiplerin başarısızlığı

Kaynak: Uzman Coin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap