Eski Kongre Üyelerinden Bitcoin Adımı

Eski Kongre Üyelerinden Bitcoin Adımı

Paylaş
BTC Piyasası: Eski Kongre Üyelerinden Bitcoin Adımı

İki eski kongre üyesi, Bitcoin‘in yararlarını artırmayı hedefleyen bir programa öncülük etmek için Washington’a geri dönüyor. 

ABD’de iki kongre üyesi Bitcoin’in yararlarından bahsetmek ismine geri dönüyor. Eski Temsilciler Tim Ryan ve tıpkı vakitte eski bir kongre üyesi olan Büyüme Kulübü Lideri David McIntosh, halkı ve siyaset yapıcıları bilgilendirecek.

ABD’de İki Eski Kongre Üyesi Bitcoin Hakkında Bilgilendirme Yapacak

Eski Temsilcilerden Tim Ryan ve tıpkı vakitte eski bir kongre üyesi olan Büyüme Kulübü Lideri David McIntosh, siyaset yapıcıları ve halkı Bitcoin‘in yararları konusunda eğitmeyi amaçlayan bir programa başkanlık edecek. 

Bitcoin Siyaset Enstitüsü, Çarşamba günü Washington DC’de bir konferansta yeni projeleri olan BPI Action’ı açıklayacak.

BTC Piyasası: Eski Kongre Üyelerinden Bitcoin Adımı 1

Eski iki temsilci, siyaset yapıcıları ve halkı Bitcoin ve öbür dijital yeniliklerin ekonomik ve toplumsal yararları hakkında eğitmeyi amaçlayan Bitcoin Policy Institute’a bağlı bir uğraş olan BPI Action’a başkanlık edecek.

BPI Action, 107 üyesi yeni imzalanan Blockchain Association ve DeFi Education Fund dahil olmak üzere halihazırda Washington’da bulunan başka kripto kümelerine katılacak. Bitcoin Policy Institute, Bitcoin ve öbür “gelişmekte olan mali ağlar” hakkında akademik araştırmaları desteklemeyi hedefliyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap