Eski Bakkt CEO’su Eleştiriler Üzerine Tüm Varlığını Satıyor!

Eski Bakkt CEO’su Eleştiriler Üzerine Tüm Varlığını Satıyor!

Paylaş
Eski Bakkt CEO’su Eleştiriler Üzerine Tüm Varlığını Satıyor!

Fiziki teminatlı Bitcoin vadelileri sunan Bakkt platformunun eski CEO’su Kelly Loeffler, Senatoya girdikten sonra oldukça sert bir iddia ile karşı karşıya kalmıştı.

Kelly Loeffler Tepkilere Yanıt Verdi

Koronavirüs krizinin derinleşmesinden önce toplanan yetkililer arasında yer alan Loeffler’in içeriden bilgi alarak ona göre yatırım yaptığı ve özellikle karantinanın başlayacağını öğrenip tele-konferans odaklı firmaların hisselerini aldığı ortaya çıkmıştı. Loeffler iddiaları yalanlasa da hem daha önceki hisse senetlerini elinden çıkarması hem de sanal iletişime odaklı firmalara yatırım yapması çok fazla tepki çekti.

Loeffler ise yeni yayınladığı bir açıklamada, kocası ile beraber bütün finansal varlıklarını satacağını duyurdu. 8 Nisan tarihinde tweet atan Loeffler, ICE CEO’su Jeffrey Sprecher ile birlikte varlıklarını paraya çevireceklerini ve bunu Koronavirüs durumuna yardım için kullanacaklarını belirtti.

Bunu ilgiyi doğru yere çekmek ve Koronavirüs ile mücadeleye devam etmek için yaptığını da ima eden Loeffler, Twitter’daki yorumlara bakılırsa bu tepkileri pek yatıştırabilmiş sayılmaz.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap