Enerjisa ve Energy Web’den önemli işbirliği

Enerjisa ve Energy Web’den önemli işbirliği

Paylaş
Uzman Coin: Enerjisa ve Energy Web’den önemli işbirliği

Türkiye’de yaklaşık 22 milyonluk bir kitleye ulaşan ve 10 milyondan fazla müşterisi olan Enerjisa, düşük karbonlu enerji üretimini blok zinciri ve dijital teknolojiyle birleştiren Energy Web oluşumu ile işbirliğine gitti.

Energy Web, işbirliğini kendi medium sayfasından duyururken, konuyla ilgili olarak Enerjisa Bilgi Teknolojileri ve Dijital İş Yönetimi yöneticisi Mehmet Fırat şu ifadeleri kullandı:

“Küresel enerji trendlerini yakından takip etmemizin yanında lider enerji şirketleriyle olan işbirliklerimize de devam ediyoruz. Bu yüzden dünyanın en büyük ve en saygın enerji blok zinciri ağı olan Energy Web ekosisteminde destekleyici bir unsur olmaktan da mutluluk duyuyoruz.”

Energy Web CEO’su Jesse Morris ise, “Enerjisa’yı, dünyanın dört bir yanından gelen ve kamu hizmeti veren şirketlerin oluşturduğu ve her geçen gün büyüyen Energy Web ekosistemine kattığımız için memnuniyet duyuyoruz” dedi.

Bilindiği üzere Energy Web’in bir de Energy Web Token (EWT) adında bir token’ı bulunuyor. Oluşum, Aralık ayında yaptığı açıklamada kısa süre içinde EWT stake sisteminin hayata geçeceğini açıklamıştı. Haberin yazıldığı dakikalarda EWT 6.6 dolardan işlem görüyor.

Energy Web ekosistemi içinde şebeke operatörleri, yenilenebilir enerji geliştiricileri, enerji satın alan kurumsal şirketler gibi büyük kurumlar bulunuyor. Ekosisteme mensup şirketler arasında Shell, Vodafone, Volkswagen gibi dev firmalar da bulunuyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap