En Yeterli BNB Balinası, Sıradaki Avını Duyurdu: Bu Altcoin’den Aldı!

En Yeterli BNB Balinası, Sıradaki Avını Duyurdu: Bu Altcoin’den Aldı!

Paylaş
BTC Piyasası: En Yeterli BNB Balinası, Sıradaki Avını Duyurdu: Bu Altcoin’den Aldı!

Uzun bir aranın ardından, WhaleStats tarafından izlenen Binance balinalarının en çok satın aldığı ilk 10 coin/token listesine geri Cardano (ADA), BNB balinalarının milyonlarca dolarlık harcamalarını gördü. Bu yazıda, balina izleyicileri tarafından sağlanan en büyük 1.000 BNB balinasının işlemlerine göz atalım. Ayrıntılar Kriptokoin.com‘da.

BTC Piyasası: En Yeterli BNB Balinası, Sıradaki Avını Duyurdu: Bu Altcoin’den Aldı! 1

En büyük beşinci BNB balinası 5 milyon ADA satın aldı

Güncel WhaleStats istatistiklerine göre Cardano (ADA), BSC balinaları tarafından tekrar toplanmaya başladı. En büyük BNB balinaları tarafından beş milyon ADA satın alınması, PoS Blockchain devini 24 saatlik ticaret hacminde ikinci sıraya ulaştırdı. WhaleStats’a göre, izlenen en büyük 1.000 BNB balinası arasında beşinci sırada yer alan bir BNB balinası, beş milyon ADA veya 5.950.000 dolar satın aldı.

https://twitter.com/WhaleStatsBSC/status/1491323918283595777

Balinalar veya büyük cüzdanlar, düşüş ve konsolidasyon dönemlerinde yüklü miktarda token biriktirmekle ünlüdür. Orta vadeli sahipleri ADA üzerinde baskı yapıyor gibi görünüyor. IntoTheBlock tarafından sağlanan verilere göre, ADA sahiplerinin yalnızca %7’si tokenlerini bir yıldan fazla elinde tutarken, %71’i bir ila on iki ay arasında ve %22’si bir aydan daha kısa bir süre boyunca elinde tuttu. Kısa ve orta vadeli yatırımcıların ADA varlıklarının büyük kısmını oluşturması, ADA’nın bu gruptan satın alma baskısı altında olduğu anlamına gelebilir.

ADA fiyat analizi

Cardano (ADA) fiyatı 3 Şubat’ta 1,17 dolar direnciyle karşılaştığında 8 Şubat’ta 1,26 dolara ulaşan güçlü bir çıkış yaptı. CoinMarketCap verilerine göre ADA, son 24 saatte yüzde 2,88 yükselişle 1.20 dolardan işlem görüyor. ADA fiyatı, Eylül 2021’deki ATH seviyesi 3,10 dolardan yaklaşık %60 geriledi. Fiyattaki son duraklamaya rağmen, Cardano Blockchain yıl önemli bir yol kat etti. PoS Blockchain devi 3 milyon cüzdana ulaştı ve merakla beklenen DEX platformu SundaeSwap mainnet’te yayınlandı. En iyi bilinen Cardano projeleri arasında, saklamaya tabi olmayan bir bankacılık sistemi olan MELD, NFT platformu SpaceBudz ve bir cüzdan uzantısı Nami yer alıyor. Cardano ekosisteminin genel değeri de 100 milyon dolarlık eşiği geçti.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap