En Büyük PEPE Sahibi, Bu Altcoinlerin Milyoneri!

En Büyük PEPE Sahibi, Bu Altcoinlerin Milyoneri!

Paylaş
BTC Piyasası: En Büyük PEPE Sahibi, Bu Altcoinlerin Milyoneri!

En büyük Pepe Coin (PEPE) sahibi hakkında kimi bilgiler ortaya çıktı. Bu adresin gerisindeki kişi trend göğüs coin’in kısa vadeli geleceği üzerinde ağırlaşma risklerine karşın yüklü yatırımı ile karşımıza çıkıyor.  Şu anda yatırımcının cüzdanında 1 milyon dolardan fazla token bulunmakta. İşte detaylar…

Risklere rağmen PEPE’ye yönelik ilgi yüksek

Analistler, Ethereum’da piyasaya sürüldükten sonra nispeten büyük ölçülerde PEPE satın alan ve yalnızca birkaç gün içinde yaklaşık 1.200 dolarlık başlangıç sermayesini 9 milyon doların üzerine çıkaran yatırımcıların davranışlarıyla ilgili telaşlarını lisana getirdiler. Btcpiyasasi.com olarak da bildirdiğimiz üzere geçen hafta kurbağa temalı tokenı çevreleyen çılgınlık, birkaç bin dolarlık piyasa kıymetini 150 milyon doların üzerine çıkardı. Traderlardan likidite çekerek ve başka Blockchainlerde çok sayıda emsal tokenı teşvik ederek büyük bir heyecan yarattı.

BTC Piyasası: En Büyük PEPE Sahibi, Bu Altcoinlerin Milyoneri! 1

Çıkan likiditenin ölçüsü telaş kaynağı olmaya devam ediyor. Datalar, merkezi olmayan borsa Uniswap’ta Pepe coin için süreç havuzlarının Salı günü itibariyle 4 milyon dolardan daha az kullanılabilir likiditeye sahip olduğunu gösteriyor, bu nedenle en üst seviye bir sahibin ani bir satışının fiyatları çabucak düşürmesi mümkün. Merkezi kripto borsalarında PEPE için süreç hacimleri günlük ortalama 300 milyon dolara yükseldi, lakin piyasa likiditesi nispeten zayıf kalıyor. Bu da tekrar büyük bir sahibin varlıklarını likide etmesi durumunda fiyatlarda keskin bir düşüşe neden olabilir.

En büyük PEPE sahibi, SHIB ve FLOKI de tutuyor

Flipside Crypto’dan @deebs_defi tarafından derlenen datalara nazaran, en büyük ölçüde PEPE tutan cüzdan, birkaç yüz dolar bedelinde Ethereum karşılığında satın aldıktan sonra 1,1 milyon dolar bedelinde token üzerinde oturuyor. Birebir cüzdanda 1,1 milyon dolarlık Shiba Inu (SHIB) ve 1 milyon dolarlık Floki (FLOKI) de bulunuyor ve bu da sahibinin etkin bir göğüs coin traderı olduğunu gösteriyor. Yatırımcının elinde 43.000 dolar pahasında Ethereum bulunuyor.

Diğer balinalar kimler?

Bu cüzdan tek bir yerde en yüksek ölçüde PEPE tutarken, öteki üst seviye sahipler varlıklarını birkaç cüzdana yaymış olabilir. Lookonchain’den alınan datalar, Pepe dağıtıcı mukavelesinden fon alan ‘pepecexwallet.eth’ye bağlı beş cüzdanın, ihraçtan sonra sadece 385 dolar karşılığında kümülatif olarak 8,87 trilyondan fazla PEPE satın aldığını ve günler sonra zulayı 1,23 milyon doların üzerinde bir fiyata sattığını gösteriyor.

Bu satışlar çoğunlukla Uniswap aracılığıyla yapıldı ve daha küçük bir ölçü kripto borsası Huobi’de satıldı. Twitter’da @louround_ üzere kripto analistleri geçen hafta, cüzdan tahlil aracı Bubblemaps’ın datalarına dayanarak, PEPE varlıklarının neredeyse yüzde 3’ünün birbiriyle ilişkili olduğunu ve 3,78 milyon dolar pahasında tokena karşılık geldiğini söyledi. Şu anda, MEXC Küresel ve Huobi kripto borsaları, arzın yüzde 5,5’inden fazlasını elinde bulunduran en büyük PEPE sahipleridir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap