En Büyük 2. Ethereum Balinasının Kimliği Ortaya Çıktı!

En Büyük 2. Ethereum Balinasının Kimliği Ortaya Çıktı!

Paylaş
BTC Piyasası: En Büyük 2. Ethereum Balinasının Kimliği Ortaya Çıktı!

Grayscale Investments, Ethereum’daki değerli varlıkları ve kripto para fonlarını Borsa Yatırım Fonlarına (ETF’ler) dönüştürmeye yönelik tezli planlarıyla dikkat çeken kıymetli bir figür olarak ortaya çıktı. Önde gelen bir on-chain data platformu olan Arkham, Grayscale’in Ethereum imparatorluğuna ışık tutarak kripto yatırım ortamını tekrar şekillendirebilecek ilgi cazibeli detayları ortaya çıkardı. İşte detaylar…

Grayscale’in Ethereum hazinesi dikkat çekti

Arkham’ın cüzdan adresleri üzerinde yaptığı titiz tahlil, şaşırtan bir ifşaatı ortaya çıkardı. Grayscale’in elinde yaklaşık 5 milyar dolar pahasında 2,98 milyon ETH bulunmakta. Bu kıymetli Ethereum hazinesi 500 farklı cüzdan adresine dağıtılarak Grayscale’in ağdaki ikinci en büyük Ethereum sahibi pozisyonunu sağlamlaştırıyor. Fon formunda kripto para yatırım eserleri çıkarmasıyla tanınan Grayscale, yatırımcılara kripto varlıkları direkt ellerinde tutmaya gerek kalmadan bu varlıklara maruz kalmanın tesirli bir yolunu sunmakta.

Amiral gemisi eserlerinden biri olan Grayscale Ethereum Trust (GETH), şirketin kıymetli Ethereum varlıklarını yansıtıyor. İdare altındaki varlıkların (AUM) toplamı 5 milyar doları bulan tröst, Arkham’ın bulgularıyla meselesiz bir biçimde ahenk sağlıyor. Ethereum ön plana çıksa da Grayscale’in tesiri daha geniş bir kripto para spektrumuna yayılıyor. Şirket, Bitcoin, Solana, Chainlink, Bitcoin Cash, Ethereum Classic, Zcash ve DeFi endeksleri dahil olmak üzere birçok büyük kripto para ünitesi için yatırım fonu eserlerini yönetmektedir. 2 Eylül 2023 prestijiyle Grayscale’in toplam AUM’si 21,4 milyar dolar üzere etkileyici bir sayıya ulaşıyor.

ETF dönüşümü için savaş verilmekte

Btcpiyasasi.com olarak da bildirdiğimiz üzere Grayscale, kıymetli ölçüde kripto varlığı biriktirmenin ötesinde, kripto para fonlarını Borsa Yatırım Fonlarına (ETF’ler) dönüştürmek için bir savaş veriyor. Bu gayret, fon payları ile Bitcoin (GBTC) ve Ethereum (GETH) üzere temel varlıklar ortasındaki boşluğu doldurmayı amaçlıyor. Bu fonlar, direkt bir dönüşüm sisteminin olmaması nedeniyle kripto piyasasının 2022-2023’teki gerilemesi sırasında kıymetli fiyat düşüşleriyle karşı karşıya kaldı.

BTC Piyasası: En Büyük 2. Ethereum Balinasının Kimliği Ortaya Çıktı! 1

Grayscale’in son zaferi, ABD Menkul Değerler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Grayscale Bitcoin Trust’ın (GBTC) bir Bitcoin ETF’sine dönüştürülmesi için onay verdiğini gördü. Bu atağın fiyat tutarsızlıklarını azaltmaya yardımcı olması ve daha geniş bir yatırımcı kitlesinin ilgisini çekmesi beklenmekte.

Robinhood’un kripto para varlıkları da ortaya çıkmıştı

Geçtiğimiz günlerde, Arkham’ın bilgileri Robinhood’un kripto para dünyasındaki değerli varlığını da ortaya çıkardı. Tanınan ABD menkul değerler ve kripto para alım satım platformu, Bitcoin ağında üçüncü en büyük Bitcoin (BTC) sahibi ve Ethereum ağında beşinci en büyük Ethereum (ETH) sahibi olarak yer alıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap