Emmanuel Goh: “Bitcoin Bu Sene Çok Fazla Yükselmeyecek”

Emmanuel Goh: “Bitcoin Bu Sene Çok Fazla Yükselmeyecek”

Paylaş
Emmanuel Goh: “Bitcoin Bu Sene Çok Fazla Yükselmeyecek”

Uzun yıllardır kripto paraların analizini yapan ve çok sayıda takipçisi olan Emmanuel Goh, gündeme ilişkin birtakım açıklamalarda bulundu. Goh, en çok Bitcoin ile ilgili yaptığı açıklamalarla dikkatleri çekti. Goh tarafından yapılan açıklamada, Bitcoin’in bu sene içerisinde çok fazla yükselmeyeceği ifade edildi.

Kripto para dünyasının lideri konumunda olan Bitcoin, 2017 yılının sonlarına doğru 20 bin dolara kadar ulaşmıştı. Ancak o günden beri her gün değer kaybetti ve 3 bin dolara kadar geriledi. Bu süreçte binlerce yatırımcı da inanılmaz zarara uğradı. Böyle bir değer kaybından sonra Bitcoin ve kripto para piyasasına olan güvende sarsıldı. 2019 yılına ise kripto paralar olumlu bir giriş yaptı. Özellikle bazı altcoinler büyük sıçramalar yaptı. Bitcoin ise 4 bin dolar bandını geçti ve şu sıralar 4100 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin’de yaşanan bu gelişmelerden sonra ünlü analist Emmanuel Goh, bu yükselişin fazla sürmeyeceğini dile getirdi. Goh yaptığı açıklamada Bitcoin’in 2019 yılının eylül ayına kadar 10 bin dolara ulaşmasını yüzde 5 olarak gördüğünü belirtti. Ayrıca yaptığı açıklamanın devamında ise şu cümlelere yer verdi: “Bitcoin’in bu sene içerisinde 5 rakamlı sayılara ulaşacağını hiç sanmıyorum. Bu sene çok büyük çaplı bir yükseliş beklemiyorum. Elbette yükselişler yaşanacak ancak bu yükselişler yatırımcıları pek memnun etmeyecek.” ifadelerini kullandı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap