Elrond (EGLD), Binance Coin (BNB): 6 büyük altcoin bugün tavan yaptı

Elrond (EGLD), Binance Coin (BNB): 6 büyük altcoin bugün tavan yaptı

Paylaş
Uzman Coin: Elrond (EGLD), Binance Coin (BNB): 6 büyük altcoin bugün tavan yaptı

Altcoin’lerde hareketli bir gün daha geride kalırken piyasa değeriyle en büyük ilk 100 içinde önceki rekorlarını geride bırakan 6 altcoin oldu.

Bunların başında Binance Coin (BNB) geldi. BNB, coin yakımına birkaç gün kala 510 dolara ulaştı. Kripto paranın son üç aylık performansı, yüzde bin 250’yi buldu.

Elrond (EGLD), Şubat ayında ulaştığı 200 dolarlık seviye sonrası düşüşe geçmiş ve 25 Mart’tan bu yana toparlanmaya başlamıştı. EGLD, bugün 243 dolar ile önceki 200 dolarlık zirveyi aştı. Kripto para, son üç ayda yüzde 660 artış yaşadı.

Binance Smart Chain’deki merkezi olmayan finans platformu PancakeSwap (CAKE), 26 dolarla yeni bir rekor kırdı. CAKE, geride kalan üç ayda yüzde 5 bin 430 yükseldi.

Bitfinex’in kripto parası UNUS SED LEO (LEO), bugün 2.21 dolar ile yeni bir zirveye ulaştı. LEO’nun üç aylık getirisi yüzde 66 oldu.

İlk 100 içinde bugün rekor kaydeden bir diğer kripto para Nexo’ydu (NEXO). NEXO, 3 doları gördü ve son üç ayda yüzde 450 arttı.

Son olarak Decentraland (MANA), 1.21 dolar ile önceki zirvesini aştı. MANA, üç aylık periyotta yüzde bin 110 oranında değer kazandı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap