Elon Musk ve John McAfee’den Karşılıklı İltifatlar

Elon Musk ve John McAfee’den Karşılıklı İltifatlar

Paylaş
Elon Musk ve John McAfee’den Karşılıklı İltifatlar

Bir tarafta Elon Musk, bir tarafta John McAfee… Gerek yaptıklarıyla gerek söyledikleriyle ön plana çıkan bu iki isim yan yana geldi.

John McAfee’yi birçok kripto para yatırımcısı tanıyordur. Kendisi bundan birkaç yıl önce Bitcoin’in 1 milyon dolara çıkacağını iddia edip haksız çıkması halinde canlı yayına çıkıp cinsel organını yiyeceğini söylemişti. Neyse ki kendisi daha sonra bu iddiasında ciddi olmadığını açıkladı.

Elon Musk da kripto para camiasının tanınan ve sevilen isimlerinden. Kripto paralarla ilgili önemli açıklamaları olan Elon Musk kendisini şaka amaçlı olarak Dogecoin’in eski CEO’su olarak gösteriyor.

İki İsim Bir Arada

John McAfee’nin Twitter hesabınızı takip ediyorsanız kendinin ilginç tweetlerini de okuyor olabilirsiniz. Kendisi kripto paraların yanı sıra ABD Hükümeti, Koronavirüs, demokrasi, ekonomi… gibi çeşitli konular hakkında yorumlar yapıyor. Kendisi son zamanlarda özellikle devletlerin verdikleri Koronavirüs verilerinin yanlış olduğuyla ilgili paylaşımlar yapıyor.

Eon Musk da kısa süre önce John McAfee’nin tweetleriyle ilgili görüşlerini paylaştı. Bir kullanıcıya yanıt veren Musk, McAfee’nin “deli olabileceğini” ama kendisinin tweetlerini sevdiğini söyledi.

Elon Musk’ın yanıtı, Twitter

Bu arada John McAfee de sosyal medya hesabından bir gönderi paylaştı ve Elon Musk’tan bahsetti. Kendisine ‘Elon Musk hakkında ne düşüyorsunuz?’ diye soranlara yanıt veren McAfee kendisini tanımadığını ama kendisinin çalışmalarını sevdiğini söyledi.

Musk ve McAfee’nin birbirleri hakkında bunları söylemiş olmaları birçok kişiyi sevindirdi. Adeta iki deli bir araya gelmemeliydi dedirten bu olay, sosyal medyada ses getirdi.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap