Elon Musk ve DOGE Mucidi İçin Dev sav: Scam Coin Çıkardılar!

Elon Musk ve DOGE Mucidi İçin Dev sav: Scam Coin Çıkardılar!

Paylaş
BTC Piyasası: Elon Musk ve DOGE Mucidi İçin Dev sav: Scam Coin Çıkardılar!

Dogecoin’in kurucusu Shibetoshi Nakamoto, Ethereum tabanlı bir meme coin olan Cat tokenı oluşturmak için yakın zamanda Elon Musk ile işbirliği yaptığı iddialarını reddetti. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Elon Musk adı, scam iddialarına karıştı

Sorun, Nakamoto’nun Kanadalı-Amerikalı aktör Tommy Chong ile Twitter’da yaptığı bir sohbetin ardından başladı. Chong’un soruşturması, Nakamoto’nun kedileri her zaman sevdiğini açıklamasının ardından geldi. Ancak, Binance Smart Chain’de (BSC) başlatılan Cat Coin ve diğer kripto para birimlerinin hayranı gibi görünmüyor. Shibetoshi, BSC tokenlerına karşı eleştiride bulundu. Çünkü son zamanlarda dolandırıcılar, Blockchain’de birkaç yasa dışı proje başlatmak için daha ucuz ücretlerden yararlanıyor ve bu da birçok yatırımcının dolandırılmasına neden oldu.

BTC Piyasası: Elon Musk ve DOGE Mucidi İçin Dev sav: Scam Coin Çıkardılar! 1

Bununla birlikte, kripto projelerinin ağda başlatılmadan önce ağır bir ücret ödemesi gerektiğinden, Ethereum tabanlı tokenların daha iyi olduğunu kaydetti. Chong, yakın zamanda Ethereum ağı üzerinde bir Cat Coin’i çıkarıldığını ve bunun arkasında Shibetoshi ve Elon Musk’ın olduğunu düşündüğünü söyledi.  DOGE kurucusunun Chong’a verdiği yanıt sosyal medya platformlarında dolaşan sohbette yer almasa da, birkaç Telegram kullanıcısı, Dogecoin kurucusunun iddiayı doğruladığını iddia etti.

DOGE kurucusu, iddiaları reddetti

Chong’un özel konuşmalarını yayınlamak zorunda kalmasından memnun olmayan Dogecoin kurucusu, iddiaları tweet atarak reddetti. “Bu aptal coin’le hiçbir ilgim yok. İnsanlar o kadar aptallar ki, Elon ve benim bir kedi tokenı çıkarmak için birlikte çalıştığımızı düşünüyorlar. Umutsuz insanlar,” ifadelerini kullandı. Elon Musk, Dogecoin’i öven tweet’ler attığından, Shibetoshi ve Elon Musk’ın arasının iyi olduğu, bilinen gerçekler arasında.

Bu sırada, Elon Musk hakkında atılan yeni bir iddia da, non fungible token (NFT) satın aldığı oldu. Daha önce de bildirdiğimiz üzere bir NFT koleksiyoncusu, Bored Ape Yacht Club NFT’lerinden birinin alıcısının Elon Musk olduğunu iddia ediyor. Bu konuya, Blockchain alanında bilinen bir araştırmacı olan Wu Blockchain bile dikkat çekti. Ancak kesin bir şey olmadığını belirtmekte fayda var.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap