Elon Musk, Dogecoin İçin Bu Gelişmeye İşaret Etti: Büyük Anlaşma!

Elon Musk, Dogecoin İçin Bu Gelişmeye İşaret Etti: Büyük Anlaşma!

Paylaş
BTC Piyasası: Elon Musk, Dogecoin İçin Bu Gelişmeye İşaret Etti: Büyük Anlaşma!

Tesla CEO’su Elon Musk, Robinhood cüzdanlarının Dogecoin için büyük bir olay olacağına inanıyor çünkü en iyi kripto para birimi artık önde gelen çevrimiçi aracılık platformunun kullanıcıları tarafından sadece spekülatif bir yatırım olarak görülmeyecek. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Elon Musk, Dogecoin ve Robinhood tweet’ini beğendi

Musk’ın dikkatini çeken tweet’te Dogecoin’in kurucu ortağı Billy Markus, DOGE’un artık bahşiş, ticaret ve diğer amaçlar için kullanılabileceğini; artık Robinhood kullanıcılarının merkeziyetsizliği benimseyebileceğini açıkladı. Bundan önce Markus, Robinhood cüzdanından ilk kez Dogecoin gönderme deneyimini paylaştı. Robinhood, Ocak ayı sonlarında cüzdanlarının beta test aşamasını başlattı ve bekleme listesindeki bazı kullanıcıların kendi cüzdanlarına para çekmelerine izin verdi.

2021’in dördüncü çeyreğinde, şirket, üçüncü çeyreğe kıyasla yüzde 6’lık bir düşüşe işaret eden kripto para birimiyle ilgili gelirde 48 milyon dolar kaydetti. Özellikle, Dogecoin yukarıda bahsedilen toplamın etkileyici bir kısmını, yüzde 40’ını oluşturuyordu. İkinci çeyrekte Dogecoin, Robinhood’un 565 milyon dolara ulaşan toplam gelirinde yüzde 26’lık bir paya sahipti.

Robinhood’un Shiba Inu’yu (SHIB) eklemesi de isteniyor. Ancak şirket, henüz buna yönelik bir duyuruda bulunmadı. Şu an itibariyle, Robinhood kullanıcıları yedi kripto para birimi alıp satabiliyor. Bununla birlikte, çoğu hala üçüncü taraf cüzdanlarına para çekemiyor. En son kazanç çağrısı sırasında şirket, kripto ekonomisinin “muazzam bir potansiyele” sahip olduğunu iddia ederek 2022’de kripto para ticaretini uluslararası olarak genişletmeye başlayacağını da açıkladı.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap