Elon Musk Dogecoin Bombasını Patlattı: DOGE Fırladı!

Elon Musk Dogecoin Bombasını Patlattı: DOGE Fırladı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Elon Musk Dogecoin Bombasını Patlattı: DOGE Fırladı!

Elon Musk, Tesla’nın geçen ay Dogecoin ödemelerini test etmeye başlayacağını duyurdu. Elektrikli otomobil devi Tesla, bazı ürünlerini lider orijinal meme coin olan Dogecoin’de fiyatlandırmaya başladı. CoinMarketCap verilerine göre, Shiba Inu’dan ilham alan kripto paranın fiyatı %18’den fazla arttı.

Elon Musk, Tesla’nın Dogecoin ödemelerini test etmeye başlayacağını duyurdu!

Dogecoin kurucu ortağı Billy Markus da dahil olmak üzere bazı Twitter kullanıcıları, bugün erken saatlerde Tesla CEO’sunun DOGE paylaşımıyla uyandı. Tesla, elektrikli arabalar için Dogecoin’i tamamen kabul etmiyor, ancak teknik olarak en büyük meme coin ile artık bir elektrikli araç satın alınabilir. Tesla’nın çocuklar için tasarlanmış 1.900 dolarlık dörtlü bisikleti Cyberquad, DOGE ile satın alınabilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Elon Musk Dogecoin Bombasını Patlattı: DOGE Fırladı! 1

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Tesla CEO’su Elon Musk, şirketin Aralık ayında Dogecoin ile bazı ürünleri satın alınabilir hale getireceğini ve kripto para birimine aylarca süren stabil fiyat hareketinden sonra büyük bir destek sağlayacağını duyurdu. Takma adlı bir yazılım mühendisi olan “Tree of Alpha” Tesla’nın  web sitesinin kaynak kodunu analiz ettikten sonra  bu hafta başlarında bir DOGE ödeme seçeneğini test etmeye başladığını fark etti. SSS bölümünde Tesla, Dogecoin dışında başka hiçbir kripto para birimini kabul etmediğini vurguluyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap