Efsanevi Trader, Son Bitcoin Beklentilerini Açıkladı!

Efsanevi Trader, Son Bitcoin Beklentilerini Açıkladı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Efsanevi Trader, Son Bitcoin Beklentilerini Açıkladı!

Jeopolitik ve ekonomik belirsizlikler ortasında zor günler geçiren Bitcoin (BTC)’in içinde bulunduğu bu kriz durumunndan yakın zamanda çıkıp çıkamayacağı herkes tarafından merak ediliyor. Kıdemli trader Tone Vays’e göre Bitcoin’in (BTC) mevcut rotayı tersine çevirmesi için gerekli bir takım şartlar bulunuyor. Trader Vays’in açıklamalarının ayrıntıları Kriptokoin.com’da.

Ulaş Utku Bozdoğan: Efsanevi Trader, Son Bitcoin Beklentilerini Açıkladı! 1

Bitcoin krizden çıkabilecek mi?

Kripto para piyasaları küresel jeopolitik istikrarsızlığa olumsuz bir şekilde tepki veriyorken, kıdemli analist Tone Vays, amiral gemisi kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) yükselişe geçmesi için neyin şekillenmesi gerektiğini analiz ediyor. Yeni yaptığı bir açıklamada ünlü analist, kendisini takip edenlere, piyasa değerine göre en iyi kripto varlığının düşük seviyeler oluşturmaya devam ettiği üç aylık bir dönem öngördüğünü söylüyor. Vays, haftalık grafiğinin hem kısa vadeli hareketli ortalamasının üzerine çıkana kadar BTC’nin rotasının tersine dönmeyeceğini söylüyor. Ayrıca 10 Şubat’taki son Bitcoin rallisi tarafından belirlenen bir önceki yüksek seviyenin üzerine çıkması BTC’nin rotasının tersine dönmesi için diğer bir gereklilik. Analist şöyle konuşuyor:

Hala düşüş trendindeyiz. Sizlere tek boynuzlu atlar ve gökkuşakları ile nasıl 100.000 dolara ulaşacağımızla ilgili güzel bir pembe hikaye vermek istiyorum, ancak çizelgeler henüz bunu doğrulamıyor. Üzgünüm…Haftalık grafiğin kısa vadeli hareketli ortalamanın üzerine çıkması ve önceki yükselişin [44.000 dolar] üzerine çıkması gerekiyor. Bunu yapana kadar, şu anda daha düşük zirveler ve daha düşük düşüşler [ayarlamak] için üç aylık bir trendin içindeyiz…Bu model kırılana kadar Bitcoin’de yükseliş olmayacağım.

Ulaş Utku Bozdoğan: Efsanevi Trader, Son Bitcoin Beklentilerini Açıkladı! 2

BTC’de yukarı yön ne zaman olacak?

Aylık grafiği değerlendiren analist, aylık grafiğe baktığında, Bitcoin’in yükselen büyük bir üçgenin köşegen desteğini kurtarmayı başardığını söylüyor. Vays, “Üçgenin içine geri döndük. Bu hareketli ortalamanın altında ayı kapatabilecek kritik düşük seviyelerdeyiz” ifadelerin kullanıyor. Bu haftanın başlarında Vays, Bitcoin’in sonunda üçgenden ayrılacağını ve tüm zamanların en yüksek seviyelerini basacağını tahmin etmişti. Vays şöyle diyor:

Enflasyon dünyasında, paranıza el koyan zalim hükümetlerin dünyasında, Bitcoin sonunda bu çift tepenin üzerine çıkacak ve intikamla çift tepenin üzerine çıkacak. Bitcoin 65.000 doların altına ne kadar uzun süre kalırsa, yukarı yönlü hareketin o kadar şiddetli olacağını unutmayın. Bana göre bu hemen hemen bir gerçek. Ne zaman olacak? Bilmiyorum.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap