Efsanevi Trader: Bu Altcoin’den Satın Aldım! Çünkü…

Efsanevi Trader: Bu Altcoin’den Satın Aldım! Çünkü…

Paylaş
BTC Piyasası: Efsanevi Trader: Bu Altcoin’den Satın Aldım! Çünkü…

Efsanevi trader John Bollinger, lider altcoin Ethereum’da bir “deneme pozisyonu” aldığını açıkladı. John Bollinger, altcoin’e neden yatırım yaptığını da paylaştı. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

John Bollinger, lider altcoin Ethereum’dan satın aldı!

Tanınmış Amerikalı finansal analist ve trader John Bollinger, ikinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum’da küçük bir miktar satın aldığını duyurdu. “Bollinger Bantları” göstergesinin arkasındaki deneyimli trader, bunun bir “deneme pozisyonu” olduğunu iddia ediyor.

BTC Piyasası: Efsanevi Trader: Bu Altcoin’den Satın Aldım! Çünkü… 1

Bollinger, Ethereum’un altı saatlik grafiğindeki yükseliş modelinin, yukarıda bahsedilen satın alma işlemini yapmasına neden olduğunu açıklıyor. Bununla birlikte analist, takipçilerini bunun “yüksek güvenilir bir ticaret” olmadığı konusunda uyardı ve satın alma zamanlamasının en iyisi olmayabileceğini de sözlerine ekledi.

Trader: Düzeltmenin eşiğindeki Ethereum grafiğine dikkat edin!

Ethereum, devam eden bir kripto para piyasası düzeltmesinin ortasında bu Pazartesi günü 2.160 dolara kadar düştü. Çarşamba günü kripto para birimi, bir yardım rallisi sırasında 2.700 doları aştı. Ethereum şu anda büyük spot borsalarda yaklaşık 2.400 dolardan işlem görüyor. Özellikle Bollinger, takipçilerini düzeltmenin eşiğindeki Ethereum grafiğine dikkat etmeye çağırdı. 

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap