Efsanevi Analist “BTC, ETH, XRP, VET ve EGLD” İçin Sıradakini Açıkladı!

Efsanevi Analist “BTC, ETH, XRP, VET ve EGLD” İçin Sıradakini Açıkladı!

Paylaş
BTC Piyasası: Efsanevi Analist “BTC, ETH, XRP, VET ve EGLD” İçin Sıradakini Açıkladı!

Popüler bir kripto analisti ve traderı olan Michaël van de Poppe, piyasalar toparlanırken Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP) gibi bazı önde gelen kripto paralar için tahminlerini paylaşıyor. Biz de analistin paylaşımlarını Kriptokoin.com okuyucuları için hazırladık.

BTC, ETH, XRP, VET ve EGLD tahminleri

Efsane kripto analisti Michaël van de Poppe, lider kripto 42.000 dolar destek seviyesini tutabilirse, ufukta daha yeşil otlakların olabileceğini söylüyor:

BTC, 42.000 dolarlık alanı tutarsa, yukarı doğru bakmaya başlayacağımızı varsayıyorum. 43.000 doların üzerinde, Bitcoin için fazla bir engel olmadığından 46.000 dolara doğru hızlanabiliriz.

BTC Piyasası: Efsanevi Analist “BTC, ETH, XRP, VET ve EGLD” İçin Sıradakini Açıkladı! 1

Analist daha sonra, yakın zamanda bir aylık düşüşten kurtulan Ethereum’un nereye doğru ilerlediğini görmek için iki kilit seviyeye bakıyor:

Ethereum’dan iyi sıçrama. İzlediğim seviyeler, daha fazla boğa perspektifi için 3.350 dolar ve 3.600 dolar.

BTC Piyasası: Efsanevi Analist “BTC, ETH, XRP, VET ve EGLD” İçin Sıradakini Açıkladı! 2

Analist, en son 23 Aralık’ta bir doların üzerinde işlem gören ve geçen hafta 0,70 ile 0,80 dolar arasında değişen Ripple’a (XRP) geçiyor. Analist, XRP’nin grafiğinde geçen yaz kırılmadan hemen önce olduğu gibi aynı aralıkta nasıl işlem gördüğünü vurguluyor:

Dürüst olmak gerekirse XRP’ye bakmak için en kötü seviye değil

BTC Piyasası: Efsanevi Analist “BTC, ETH, XRP, VET ve EGLD” İçin Sıradakini Açıkladı! 3

EGLD/BTC paritesi üzerinde kurumsal düzeyde ölçeklenebilir Blockchain platformu Elrond’e (EGLD) değerlendiren analist, altcoin’in en son büyük çıkışından önce geçen yılın Kasım ve Aralık aylarında vurduğu 0,004217 ile 0,004834 aralığına dikkat çekiyor:

EGLD dibe vurmuş olabilir.

BTC Piyasası: Efsanevi Analist “BTC, ETH, XRP, VET ve EGLD” İçin Sıradakini Açıkladı! 4

Analist, VET/BTC paritesi üzerinden VeChain’i (VET) inceleyerek kripto tahminlerini tamamlıyor. Analist, VeChain grafiğinin geçmiş fiyat hareketini yansıttığını ve destek aralığında daha fazla konsolidasyondan sonra VET’nin patlayabileceğini düşünüyor:

VET, 2020-2021’de gördüğümüz fiyat hareketiyle karşılaştırılabilir hareketler gösteriyor. Çok önemli bir direnci kıramadı. Yeni bir dürtü hareketi başlayana kadar biraz daha konsolidasyon olacak.

BTC Piyasası: Efsanevi Analist “BTC, ETH, XRP, VET ve EGLD” İçin Sıradakini Açıkladı! 5

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap