Efsane Analist, MANA ve Bu 5 Altcoin İçin Pahalı Varsayımlar Yaptı!

Efsane Analist, MANA ve Bu 5 Altcoin İçin Pahalı Varsayımlar Yaptı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Efsane Analist, MANA ve Bu 5 Altcoin İçin Pahalı Varsayımlar Yaptı!

578.600 Twitter takipçili Michaël van de Poppe, ADA, MANA, RUNE, ZIL ve FTM için sıradaki teknik seviyeleri paylaştı. Tahminlerin kesinlik bulundurmadığını unutmadan analistin beklentilerine göz atalım.

ADA, MANA, RUNE, ZIL ve FTM rallisinde sırada ne var?

Popüler kripto analisti Michaël van de Poppe, yukarıdaki kripto paraların altcoin piyasanın son fiyat ivmesine çeşitli tepkiler göstereceğini düşünüyor. Yakın tarihli analizlerinde analist, Proof of Stake Blockchain Cardano’nun (ADA) likidite topladığını ve yukarı doğru direnişe geçtiğini söyledi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Efsane Analist, MANA ve Bu 5 Altcoin İçin Pahalı Varsayımlar Yaptı! 1

Analist, Ethereum (ETH) rakibinin 1,45 dolar fiyat aralığına doğru yükselmeye devam edebileceğini söylüyor, ancak “burada uzun süre takip etmeyeceği” konusunda uyarıyor. Yazım sırasında ADA, 1.18 dolardan dolar işlem görüyor.

FTM ve RUNE kritik dirençlere yaklaştı

Van de Poppe ayrıca başka bir ETH rakibi olan Fantom’un (FTM) dirence karşı toslamak üzere olabileceğini düşünüyor:

FTM, likidite için dipleri süpürdükten sonra şimdi de güç gösteriyor. Direnci 1,50 dolardan takip edip edemeyeceğimizi görmek istiyoruz. O zamana kadar yukarı doğru bir ivme yakalayabiliriz.

Ulaş Utku Bozdoğan: Efsane Analist, MANA ve Bu 5 Altcoin İçin Pahalı Varsayımlar Yaptı! 2

FTM yazı yazılırken 1,40 dolardan işlem görüyor. Analizlerin devamında Van de Poppe, yüksek verimli Blockchain Zilliqa (ZIL) konusunda dikkatli olunması çağrısında bulunuyor. Geçen hafta, ZIL yaklaşık 0.049 dolardan 0.118 doların üzerine çıktı. Piyasa değerine göre 87. sıradaki kripto para, yazı yazılırken 0.102392 dolar seviyesinde işlem görüyor. Analist FTM gibi ZIL fiyatının kritik bir seviye ardından yön belirleyeceğini düşünüyor:

Bazı işlemler için bakacağım ilk seviye 0,08 dolar bölgesi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Efsane Analist, MANA ve Bu 5 Altcoin İçin Pahalı Varsayımlar Yaptı! 3

Buna karşılık Van de Poppe, sanal gerçeklik platformu Decentraland’ın yerel kripto para birimi olan MANA’nın patlamanın eşiğinde olabileceğini düşünüyor:

MANA yavaş yavaş uyanıyor. Dirençle mücadele ediyor, ancak bunu kırarsa likidite ortaya çıkıyor ve %35’lik bir artışla 3,75 dolara doğru devam ettiğini görebiliriz.

Ulaş Utku Bozdoğan: Efsane Analist, MANA ve Bu 5 Altcoin İçin Pahalı Varsayımlar Yaptı! 4

Kriptokoin.com olarak analizlerine yer verdiğimiz üzere, MANA yazı yazılırken 2.69 dolardan işlem görüyor. Analist ayrıca, merkezi olmayan değişim protokolü THORChain (RUNE) için ufukta potansiyel kazanımlar görüyor:

RUNE, güç göstermeye devam ediyor. Asgari düzeltme, şu anda dirençle savaştığı için daha fazla yukarı doğru ivmeye yol açmalıdır. Tutmak için 9,30 dolara bakıyor. Yukarı doğru kırılırsak, 13-14 dolar mümkün olabilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Efsane Analist, MANA ve Bu 5 Altcoin İçin Pahalı Varsayımlar Yaptı! 5

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap