EDC Blockchain (EDC) Fiyatı Üç Katına Çıktı

EDC Blockchain (EDC) Fiyatı Üç Katına Çıktı

Paylaş
EDC Blockchain (EDC) Fiyatı Üç Katına Çıktı

2015 yılında kurulan ve 50’den fazla ülkede faaliyet gösteren EDC Blockchain’in tokenı EDC, hızla değer kazanıyor. Coinmarketcap verilerine göre dün 0.013 dolar olan EDC fiyatı bugün 0.036 dolara kadar çıktı.

Üçe Katlandı

Şu anda 97 milyon dolarlık piyasa değeri bulunan EDC, piyasanın en büyük 49.kripto parası olarak gösteriliyor. Son 24 saat içerisinde 23 milyon dolarlık ticaret hacmine ulaşan EDC bu süreç içerisinde birçok yatırımcının yüzünü güldürdü.

EDC Blockchain ekibi bu tokenı 2016 yılında piyasaya sürdüler. EDC’nin fiyatı o zamandan beri hiç 0.015 doların üstüne çıkamamıştı. Ama EDC son 24 saat içerisinde neredeyse üç kat değer kazandı ve 0.036 dolara kadar yükseldi.

24 saatlik EDC grafiği

Neden Yükseliyor?

EDC fiyatı bu hareketlilikle birlikte kendi rekorunu kırmış oldu. Bu sırada EDC yatırımcıları da paralarını bir gün içerisinde neredeyse üçe katlamış oldular. Peki ama EDC’nin fiyatı neden hızla yükseliyor?

EDC Blockchain ekibi bundan birkaç saat önce EDC’nin Bananatok platformuna entegre edildiğini açıkladı. EDC Blockchain’in açıklamalarına göre bu ortaklıkla birlikte yüz binlerce insan EDC Blockchain’in sunduğu hizmet ve ürünler hakkında bilgi alabilecek.

Kaynak: EDC Blockchain

EDC fiyatının bu kadar hızlı bir şekilde yükselmesinin sebebi yalnızca bu duyuru mu, bilemiyoruz. Şu an için EDC Blockchain ekibinden fiyattaki bu yükselişle ilgili bir açıklama gelmiş değil.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap