Düzeltme Görebilecek Binance’deki Altcoinler Hangileri?

Düzeltme Görebilecek Binance’deki Altcoinler Hangileri?

Paylaş
BTC Piyasası: Düzeltme Görebilecek Binance’deki Altcoinler Hangileri?

Kripto analisti Filip L, muhtemelen AVAX fiyat konsolidasyonunun %10 düşüşle sonuçlanacağını söylüyor. Analiste nazaran, ATOM meyyit kedi sıçramasını tamamlarken Cosmos fiyatı %15 erimenin eşiğinde. Analist, Litecoin fiyatının, LTC halving hype’ının sona ermesiyle %15 düşüş riski taşıdığını belirtiyor. Analist Lockridge Okoth, altcoinler içinde ETC boğalarının en az bir düşüş daha beklemesi gerektiğini söylüyor.

Altcoinler içinde AVAX, 16,50 doların altına düşecek

Avalanche (AVAX) fiyatı, son süreçlerde dalgalanma arttığı için şimdiye kadar bir kırbaç haftası geçirdi. AVAX volatilitesinin birkaç büyük teknoloji firmasının karlarıyla temaslı olduğu fikri tartışmaya açık. Bununla birlikte, yatırımcıları harekete geçirdiği kesin. Son davalar ve kripto ve altcoin piyasa ortamındaki gelişmelerle birlikte, risk primlerinin hala mevcut fiyattan düşülmesi gerekiyor. Ayrıyeten, şimdilik daha fazla üst istikametli potansiyeli susturması lazım.

AVAX böylelikle 17,40 dolarda konsolide oldu. Ek olarak aylık pivotta 16,75 dolara gerçek kırılmaya hazırlanıyor. Bu aylık pivot bu ay zati birkaç defa kırıldı. Hasebiyle artık sağlam bir takviye tutmuyor. Son haftalarda olduğu üzere 16 dolara yanlışsız süratli bir düşüş mümkün. Ayrıyeten, dayanak için 200 günlük Kolay Hareketli Ortalamayı test etmeyi bekliyoruz.

BTC Piyasası: Düzeltme Görebilecek Binance’deki Altcoinler Hangileri? 1AVAX 4 saatlik grafik

Bazı kuyruk risklerinin denklemden çıkarılabilmesi durumunda, bu AVAX fiyat hareketini yenileyecek. Bu da altcoin’i daha yüksek bir düzeye itecektir. Bu, 55 günlük SMA ve bu düzeyden bir sıçrama ile uyumlu olacaktır. Bu haftanın doruğu olan 18,25 dolar kırıldığında, %10’un üzerinde bir karla 19,50 dolara yanlışsız bir esneme muhtemel.

Cosmos boğaları burada topu düşürdü

Boğalar, ATOM’u uzun vadede aslında mevcut olan yeşil yükselen trend çizgisinin üzerine itmek konusunda isteksiz. Hatta inatçı göründükleri için boğaların ateşle oynadığını görüyor. Bu, ayıların gol atması için açık bir gol haline geliyor. Zira artık bir solma yahut bu eğilim çizgisine karşı bir reddetme, sağlam bir bacağın daha düşük olmasına yol açacak. En berbat senaryo, çok kısa vadede çok fazla yer kaplayacak bir meyyit kedi sıçraması olacaktır.

Bu nedenle ATOM en azından 10,50 dolara yanlışsız düşme riski altında. Bu nedenle, Perşembe gününün en düşük düzeyinin altında bir kırılma ile flört etmeye başlayabilir. Bu durumda bu hareketi durdurmak mümkün olmayacak ve 10 dolar düzeyinden vazgeçilecek. 9,80 dolar civarındaki aylık S1, muhtemelen daha fazla düşüşü durduracak. Lakin, hafif bir aşım yeniden de mümkün.

BTC Piyasası: Düzeltme Görebilecek Binance’deki Altcoinler Hangileri? 2ATOM 4 saatlik grafik

Boğalar, kendilerini çizginin ötesine sürükleyebilecek son katalizörü ya da manşeti bekleyebilir. Örneğin, Bitcoin’in 30.000 doların üzerinde süreç görmesi üzere. Bunun, boğaların kripto paralardaki genel bir rallinin modülü olmak istemeleri ve fiyat hareketini yeşil yükselen trend çizgisinin üzerine geri itmek için kâfi olması mümkün. Her ne kadar yakınlardaki fiyat hareketi üzerinde bir hudut olarak hareket edecek oldukça öge olsa da, yeniden de yakınlarda % 10’a yakın bir çıkar manasına gelecektir.

Altcoinler içinde LTC düşüş baskısı altında

Litecoin (LTC), 85 dolara yakın aylık pivottaki yerle hoş bir formda desteklendi. Boğalar bu kadar güçlü bir formda savunarak ellerini burada oynadı. Bu yüzden, güzel haberler bu kadar uzağa gidiyor. Daha uygun olan şey, altcoin fiyatının 95,43 doların üzerine çıkması ve toparlanma sıçramasını doğrulamasıydı.

LTC boğaları, 94,43 dolar rakipsiz kaldığı ve geçen hafta 104 dolardan sonra ikinci bir ret olarak görülebileceği için kendilerini öteki bir ret için açığa çıkarıyor. Düşük zirve noktaları ve 85 dolardaki düz taban ile ayıların LTC fiyatını itmek istedikleri net bir amaçları var. Önümüzdeki hafta baskının artmaya devam etmesini bekleyin. Ayrıyeten, 85 dolar yol verdiğinde, süratli bir halde 80 dolara gerçek satılabilir. Bu hareketinde takviye için 200 günlük Kolay Hareketli Ortalamayı test etmesi beklenen.

BTC Piyasası: Düzeltme Görebilecek Binance’deki Altcoinler Hangileri? 3LTC haftalık grafik

Toparlanma beklemeye alınabilir ve önümüzdeki haftalarda daha küçük toparlanma artışları görülebilir. Bu da test için 94,43 dolara gerçek çok yavaş bir yükseliş manasına geliyor. Yani, daha yüksek bir kırılma demek. Sırada, elbette, üçüncü bir test için 104 dolar var. Ayrıyeten, bu sefer daha yüksek ihtimalle başarılı bir kırılma olacaktır.

ETC fiyatı, muhemelen en az %10, en fazla %15 düşecek

Ethereum Classic (ETC) fiyatı, Üstel Hareketli Ortalamaların (EMA) düşüş kuralı altında konsolide oluyor. Yazı sırasında 21,8 dolar olan 200 günlük EMA, Eylül 2022’den bu yana ETC’yi güdük tuttu. 50 ve 100 günlük EMA da devreye girerek altcoin için muhtemel üst istikametli hareketleri sırasıyla 20,5 ve 20,7 dolar düzeylerinde baskıladı. Genel olarak altcoin düşüş eğiliminde. Ayrıyeten, Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere yatırımcılar Ethereum ağı içinden kıymetli bir katalizör beklerken, düşüş trendinin devam ettiğine dair güçlü göstergeler var.

Genel gidişata bağlı olarak, altcoin fiyatının kıymetli bir toparlanmadan evvel, önümüzdeki birkaç gün yahut hafta içinde kayda bedel bir düşüş daha kaydetmesi mümkün. Bu türlü bir durumda altcoin’in, mevcut fiyattan %15’lik bir düşüşe işaret eden 18,2 dolar civarında dayanak bulması mümkün. Yahut daha vahim durumda 16,7 dolar takviye düzeyinin altında dayanak bulması muhtemel. EMA ve Nispi Güç Endeksi’nin (RSI) ortalama çizginin altında. Ayrıyeten, güneye yanlışsız ilerlemesinden kaynaklanan genel baskı, düşüş görünümünü destekleyerek daha fazla düşüşe işaret etti.

BTC Piyasası: Düzeltme Görebilecek Binance’deki Altcoinler Hangileri? 4ETC 1 günlük grafik

Öte yandan, yükseliş eğilimli bir devralmanın altcoin için anlatıyı değiştirmesi mümkün. Kenara itilen yatırımcılar ETC satın alırsa, altcoinin piyasa pahası kısa vadede artabilir. Bu hareketle, altcoinin üç EMA’nın üzerinde toparlanması ve potansiyel bir sıçrama kaydetmesi mümkün. Mum çubuğunun 21,8 dolardaki 200 günlük EMA’nın üzerinde kapanması durumunda düşüş telaffuzunu geçersiz olur. Epeyce yükseliş gösteren bir durumda ETC’nin, kuzeye hakikat hareket ederek 24,7 dolar direnç düzeyine ulaşması beklenen. Bu da % 25’lik bir yükselişi tabir eder.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap