“Düşen Kama Paterni” Diyen Ünlü Analistten Kritik Ripple Tahmini

“Düşen Kama Paterni” Diyen Ünlü Analistten Kritik Ripple Tahmini

Paylaş
“Düşen Kama Paterni” Diyen Ünlü Analistten Kritik Ripple Tahmini

Kriptokoin.com – Popüler bir kripto para analisti, Ripple (XRP)’daki düşüş tahminine rağmen, kripto paranın oluşturduğu “Düşen Kama” paternine işaret ediyor.

Popüler analist: Ripple  0,22 dolara inebilir ancak Düşen Kama paterni fiyatı yükseltebilir

Perşembe günü, XRP fiyatı 0,25 dolar olan psikolojik olarak önemli seviyenin altına düştü ve şu an 0,229 dolardan işlem görerek yüzde 5 oranında düşüş gösteriyor. Bitcoin fiyatındaki satış baskısı daha da derinleştiği için, kripto para piyasası bir kan banyosundan geçiyor. Bitcoin düşerken Ethereum ve EOS, ikisi de yüzde 12’ye yakın kaybederek en fazla acı çeken altcoin’ler arasında yer aldı. Sir Gordon Gekko isimli bir popüler kripto para analisti, üçüncü en büyük kripto para birimi Ripple’da düşüşün devam edeceğini ve XRP’nin 0,22 dolara kadar ineceğini tahmin ediyor.

Ancak analist açıklamalarının devamında, XRP fiyatının “Düşen Kama” paterni oluşturduğuna dikkat çekiyor. Kama düzenlerinin fiyat eğilimini tersine çevirme şansı yüksektir. Bu nedenle Sir Gordon Gekko’ya göre, Düşen Kama paterni durumunda, topluluk belki de XRP’nin yakında yükseldiğini görebilir. Ancak özellikle belirtmek gerekir ki BTC’nin de bir Düşen Kama paterni oluşturduğunu belirten Themooncarl isimli analisti tarafından sunulan yeni bir tahmin  gerçekleşmedi.

Büyük düşüş eğilimi bayrağı patlak verdiğinden beri, sorunlar XRP için hiç bitmedi

Fiyat, haftada kırmızı olan üçüncü ardışık kapanışına doğru gidiyor. XRP, sekiz hafta içinde test edilen en düşük seviyelerden işlem görmeye başladı. Analistlere göre, büyük düşüş eğilimi bayrağı Kasım ayının başlarında patlak verdiğinden beri, sorunlar XRP için hiç bitmedi. Üçüncü en büyük kripto para birimi  Ripple, yazım sırasında yüzde 5 oranında düşüşle 0,229 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Popüler altcoin şu anda yaklaşık 10 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Ripple yazım sırasında piyasa değeriyle 1,9 milyar dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor. Ripple ile ilgili son dönemdeki fiyat tahminleri için “Ünlü Analist “Fraktal Analiziyle” Ripple’ın Aralık’ta Göreceği Seviyeleri Açıkladı” isimli makalelerimizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap