Dünyaca Ünlü Şirket, Bu 2 Altcoin’i Portföyüne Ekliyor!

Dünyaca Ünlü Şirket, Bu 2 Altcoin’i Portföyüne Ekliyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Dünyaca Ünlü Şirket, Bu 2 Altcoin’i Portföyüne Ekliyor!

DeFi Technologies, popüler altcoin projeleri Terra ve Avalanche ETP’lerini  portföyüne ekliyor. DeFi Technologies iştiraki Valor Inc., borsada işlem gören iki yeni ürünün Valor Terra (LUNA) SEK ve Valor Avalanche (AVAX) SEK’in listelenmesi için Nordic Growth Market borsasından onay aldı. Detaylar Kriptokoin.com’da.

Ulaş Utku Bozdoğan: Dünyaca Ünlü Şirket, Bu 2 Altcoin’i Portföyüne Ekliyor! 1

2 altcoin projesini ekledi

ETP’ler, bireysel ve kurumsal yatırımcıların bankaları veya komisyoncuları aracılığıyla LUNA ve AVAX tokenlerine kolayca ve güvenli bir şekilde yatırım yapmalarını sağlıyor. DeFi Technologies Inc. geleneksel teknolojiler arasındaki boşluğu dolduran bir teknoloji şirketi. Sahip olduğu yan kuruluşu aracılığı ile dijital varlık ETP’leri listelemek için Nordic Growth Market’ten onay aldığını duyurdu. Bu ürünlerin başında Valor Terra (LUNA) SEK ve Valor Avalanche (AVAX) SEK geliyor. Yeni ETP’ler, hem bireysel hem de kurumsal yatırımcıların, bankalarından veya komisyoncularından hisse satın almak kadar kolay Terra ve Avalanche ağlarının yerel tokenlerine yatırım yapmalarını sağlayacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Dünyaca Ünlü Şirket, Bu 2 Altcoin’i Portföyüne Ekliyor! 2

Ürünler ilk olarak Nordic Growth Market borsasında satışa sunulacak ve diğer borsalar da yakında açıklanacak ve listeleme tarihleri ​​yakında açıklanacak. CEO Tommy Franssson şöyle diyor:

Artık çok talep gören Terra ve Avalanche ürünlerini piyasaya sürüyoruz. Bunlar Nordik’te türünün ilk örneği ve Uniswap, Solana, Cardano, Polkadot, Ethereum ve Bitcoin ile daha önceki başarılarımızı takip ediyorlar. Bu ürünlerle, Avrupa’nın önde gelen dijital varlık sağlayıcısı olarak konumumuzu daha da güçlendiriyoruz.

Ulaş Utku Bozdoğan: Dünyaca Ünlü Şirket, Bu 2 Altcoin’i Portföyüne Ekliyor! 3

Valor Terra (LUNA) algoritmik sabit paralar için önde gelen merkezi olmayan ve açık kaynaklı bir kamu blockchaini protokolü olan Terra protokolünün yerel tokeni olan LUNA’nın performansını izliyor. Açık piyasa arbitraj teşvikleri ve merkezi olmayan Oracle oylamasının bir kombinasyonunu kullanan Terra protokolü, herhangi bir fiat para biriminin fiyatını tutarlı bir şekilde izleyen sabit paralar yaratır. Valor Avalanche (AVAX), Avalanche platformunun yerel tokeni olan AVAX’ın performansını izliyor. Avalanche’ın temel yeniliği, olağan olandan ziyade üç blockchainden oluşması. Bu da, Avalanche platformunun ademi merkeziyetçilik, güvenlik ve ölçeklenebilirlik elde ederken çevik kalmasına yardımcı olacak görevlerin dağıtılmasını sağlıyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap