Dünyaca Ünlü Analist: Bitcoin’de Büyük Bir Hareketin İzleri Var!

Dünyaca Ünlü Analist: Bitcoin’de Büyük Bir Hareketin İzleri Var!

Paylaş
Dünyaca Ünlü Analist: Bitcoin’de Büyük Bir Hareketin İzleri Var!

Kriptokoin.com – Bitcoin’in huzursuz edici stabilitesi genellikle fırtına öncesi sessizlik olarak algılanır ve Jim Wyckoff başka bir önemli hareketi öngörüyor. Dünyaca ünlü piyasa analisti Jim Wyckoff’a göre, Bitcoin’in oynaklığı son zamanlarda düştü ve bu da önemli bir fiyat hareketine kapı açıyor.

Dünyaca ünlü piyasa analisti Wyckoff: Bitcoin beklenen büyük sinyali verdi!

Başarılı piyasa analisti Jim Wyckoff’a göre, son dönemde Bitcoin’deki  volatilite düşüşü önemli bir fiyat hareketinin geldiğine işaret ediyor:

Bu “oynaklıkta çöküş”, çok daha büyük bir fiyat hareketinin ufukta, belki de bu haftada olduğunu gösteriyor.

Jim Wyckoff, Bitcoin’in son fiyat hareketini “dalgalı, sessiz ve yana doğru” olarak nitelendirdi. En büyük kripto para birimi, 25 Ekim’de tarihteki en büyük üçüncü kazancını kaydettiğinden beri mevcut ticaret aralığında görüldü. Bitcoin’in son günlerde dikkate değer bir şekilde istikrarlı olduğunu göz önünde bulundurarak, analiste göre başka bir önemli fiyat hareketinin önümüzdeki günlerde gerçekleşebileceğini tahmin etmek pek de zor değil.

Başarılı analist: Bitcoin boğaları ormandan henüz çıkmadı!

Analist, Bitcoin boğalarının şu ana kadar ‘hafif’ bir avantaja sahip olduğunu belirtti. Bununla birlikte analiste göre, boğalar ormandan henüz çıkmadı. Ancak analist yükselme denemelerinin bugüne kadar bir başarısızlıkla sonuçlandığı belirterek büyük bir hareketin yaklaştığını vurguladı.

Kripto para analisti ‘Altcoin Psycho’ Bitcoin’in yükseliş eğiliminde olduğunu söylüyor. CoinMarketCap verilerine göre, BTC şu anda kayıplarla 9 bin dolardan el değiştiriyor. Bununla birlikte, Bloomberg Bitcoin’in kritik bölgeye girdiğini, bu nedenle alıcıların tükenmesinin başka bir önemli fiyat düşüşüne yol açabileceğini bildirdi. Başarılı analistlerin güncel tahminleri için “Balina Avcısı: Bu Yatırımcı Bitcoin, Ripple ve Ethereum’u İflasa Sürükleyebilir” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap