Dünya Devleri Bu Metaverse Coin’i Seçiyor: Yeni Ortaklık Geldi!

Dünya Devleri Bu Metaverse Coin’i Seçiyor: Yeni Ortaklık Geldi!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Dünya Devleri Bu Metaverse Coin’i Seçiyor: Yeni Ortaklık Geldi!

Dünyanın en büyük tenis turnuvalarından biri olan Avustralya Açık (AO), kripto para endüstrisinin hem Non Fungible Token (NFT) hem de Metaverse tarafına giriş yapıyor. Bu yılki şampiyona, önde gelen bir metaverse coin projesi olan Decentraland’da da gerçekleştirilecek. Aynı zamanda, taraftarlar, canlı maç verileriyle bağlantılı NFT satın alarak daha fazla katılım sağlayabilecekler. Ayrıntılar için Kriptokoin.com okumaya deva ediniz.

Samsung’dan sonra Avustralya Açık, metaverse coin projesinde

Avustralya’daki Omicron vakaları arttıkça, Avustralya Açık’ın organizatörleri hem uluslararası seyircilere hem de maçlara şahsen katılmak isteyen yerel halka daha fazla erişim için imkan sağlamaya karar verdi. Bu nedenle, turnuva Decentraland’da da gerçekleşecek. Burada ziyaretçiler ana stadyum Rod Laver Arena’yı gözlemleyebilecek, restoranları keşfedebilecek ve tabii ki tenis maçlarını izleyebilecekler. AO Turnuva Direktörü Craig Tiley, “Bu yeni teknoloji dalgasıyla, küresel tenis hayranları 2022 Avustralya Açık’ın daha önce hiç olmadığı şekilde bir parçası olma fırsatına sahip olacak” yorumunu yaptı.

Ek olarak, organizasyon, “Art Ball NFT’leri” adı verilen 6.776 NFT koleksiyonu yayınlayacak. Her koleksiyon, 2022 şampiyonasındaki tüm maçlardan kazanan bir atışa karşılık gelecek. Sahipler ayrıca gelecekte noktanın görüntüleri, sanal giyilebilir cihazlar ve diğer faydaları içeren bir airdrop alacaklar. 11 şampiyonluk noktasından biri arsaya düşerse, bağlantılı NFT’nin sahibi, oyunda kullanılan fiziksel tenis topunu özel el yapımı bir kutuda talep edebilecek ve alabilecek. Ayrıca NFT’ler, maçların oyun içi puanlarını değerlendirmek için kullanılan aynı teknoloji tarafından izlenecek.

Ulaş Utku Bozdoğan: Dünya Devleri Bu Metaverse Coin’i Seçiyor: Yeni Ortaklık Geldi! 1

Bu haftanın başlarında Koreli elektronik devi Samsung, Samsung 837X adlı yeni metaverse deneyimini tanıttı. Decentraland tarafından desteklenen özellik, müşterilerin görevlere veya canlı müzik etkinliklerine sanal olarak katılmalarını sağlayacak. Samsung, “En iyisi, avatarlarınızı kişiselleştirmek için NFT rozetleri ve Samsung Decentraland giyilebilir ürünlerinin sınırlı tedarik koleksiyonlarını kazanabilirsiniz” açıklamasını yaptı.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap