Domino’s Pizza Eski Lideri FriesDAO’nun Müracaat Heyetine Katıldı

Domino’s Pizza Eski Lideri FriesDAO’nun Müracaat Heyetine Katıldı

Paylaş
BTC Piyasası: Domino’s Pizza Eski Lideri FriesDAO’nun Müracaat Heyetine Katıldı

Domino’s Pizza eski başkanı merkeziyetsiz özerk bir topluluk olan FriesDAO’ya katıldı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Fast food endüstrisine erişimi demokratikleştirmek için tasarlanmış merkeziyetsiz özerk bir kuruluş olan FriesDAO, Domino’s Pizza’nın eski başkanı Kory Spiroff’un danışma kuruluna katıldığını duyurdu.

Yeni rolünde Spiroff, organizasyonun blok zinciri yönetimine dayalı gerçek dünya operasyonlarını gerçekleştirme hedefine ulaşmasına yardımcı olacak. FriesDAO, kripto para topluluğuna fast food restoran zincirlerinin büyümesine fırsat vermeyi hedefliyor.

BTC Piyasası: Domino’s Pizza Eski Lideri FriesDAO’nun Müracaat Heyetine Katıldı 1

DAO, FriesDAO’nun restoran ağındaki benzersiz yönetişim modeli altında birden fazla işletmede ayak izlerini bırakarak popüler fast food restoranları çevresinde zincir ve üyelik hizmetleri satın almayı ve inşa etmeyi planlıyor.

https://twitter.com/friesdao/status/1491447219148701697

Spiroff’un restoran endüstrisindeki 35 yıllık tecrübesiyle DAO üzerinde önemli bir etkisi olması bekleniyor. Başlangıçta Spiroff, fast food endüstrisindeki işine 1985’te California’daki Domino’s için pizza teslim ederek başladı ve daha sonra 1990’ların başında Hawaii’de bir zincir sahibi oldu.

Zincir sahibi olduktan on üç yıl sonra, Dominos’un EMEA Başkan Yardımcısı olmak için Avrupa’ya taşındı ve bu da şirketin Avrupa pazarına yönelik stratejisini şekillendirmesine yol açtı.

FriesDAO, fast food endüstrisine blok zinciri tabanlı yönetişim getirme programının kaçınılmaz bir parçası olan tanınmış restoran markalarının bayiliklerini belirlerken ve satın alırken eski Domino’s başkanının uzmanlığına ve ağına güvenecek.

Kaynak:  Coinkolik

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap