Dogecoin Yatırımcılarına Müjdeli Haber: 2 Şirket Ekliyor!

Dogecoin Yatırımcılarına Müjdeli Haber: 2 Şirket Ekliyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Dogecoin Yatırımcılarına Müjdeli Haber: 2 Şirket Ekliyor!

Dogecoin, MrBeast Burger’den sonra ABD merkezli bir içecek zinciri tarafından da kabul edildi. ABD merkezli içecek şirketi The Lost Leaf, Burger King ve MrBeast Burger den sonra Dogecoin ile ödeme kabul etmekle ilgilendiklerini belirten gıda ile ilgili bir sonraki işletme olarak kayıtlara geçti. Detaylar Kriptokoin.com’da.

Ulaş Utku Bozdoğan: Dogecoin Yatırımcılarına Müjdeli Haber: 2 Şirket Ekliyor! 1

Dogecoin (DOGE)’i kabul edecekler

Bir gıda şirketi daha Dogecoin’i kabul edecek gibi görünüyor. 2006 yılına dayanan bir pub olan Phoenix, Arizona’daki Lost Leaf, ”Artık ödemeler için DOGE Dogecoin’i kabul edeceğiz” diyor. Son gelişme, uğramayı çok istediğini söyleyen Dogecoin kurucu ortağı Shibetoshi Nakamoto tarafından memnuniyetle karşılandı. McDonald’ın reddetmesinin ardından, Dogecoin yaratıcısı şirketlerin Dogecoin’i kabul etmesini isteyen hayranlara ipuçları vererek şunları söyledi: ”Şirketlerin Dogecoin’i kabul etmesini istiyorsanız unutmayın: sakin olun! İnsanlar geri zekalıları dinlemezler, onlara bunun kendileri için neden faydalı olduğunu gösterin! Kazan-kazan senaryoları oluşturun. Topluluğun ne kadar ilgili ve havalı olduğunu gösterin, haklı veya kızgın davranmayın!”

Ulaş Utku Bozdoğan: Dogecoin Yatırımcılarına Müjdeli Haber: 2 Şirket Ekliyor! 2

Elon Musk, McDonald’s DOGE almaya başlarsa televizyonda Happy Meal yemeye söz verdiğinde, şirket saygıyla reddetti. Ancak Tesla CEO’sunun tweet’i Burger King’in resmi Twitter sayfasından destek aldı. İkincisi, Doge topluluğunun sevgili kripto para birimine ilgi duyduğu için yorumladığı şifreli bir mesajla yanıt verdi. Elon Musk’ın McDonald’s’a yönelik son tweet’inden sonra MrBeast Burger de benzer şekilde Dogecoin’i kabul etmekle ilgileniyor gibi görünüyordu. Fast food şirketi şöyle tweet attı: ”@elonmusk, bunu retweetlerseniz Dogecoin’i kabul etmeye çalışırız.” Billy Markus, Elon Musk yerine MrBeast Burger’ın mesajını retweet etti ve DogeArmy’nin bunun yerine yoğun bir angajman alacak kadar güçlü olduğunu belirtti. Dogecoin kullanıcıları, MrBeast burgeri ve BurgerKing’in kabulünü çevreleyen en son gelişmeleri merakla takip ediyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap