Dogecoin Yatırımcıları Dubai’nin Birinci DOGE Temalı Kripto Restoranını Açtı

Dogecoin Yatırımcıları Dubai’nin Birinci DOGE Temalı Kripto Restoranını Açtı

Paylaş
BTC Piyasası: Dogecoin Yatırımcıları Dubai’nin Birinci DOGE Temalı Kripto Restoranını Açtı

Rocket Kitchens, Dubai’de Dogecoin’den (DOGE) ilham alan ilk kripto para birimi temalı burger restoranını tanıttı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Doge Burger adlı restoran, Time Out Dubai raporlarına göre Bitcoin, Ethereum, BNB, CRO, XRP, USDT ve Shiba Inu aracılığıyla ödemelere izin verecek. Menüde sosisli sandviçin yanı sıra dana burger, tavuk burger, mantar İsviçre burger gibi seçenekler de yer alacak. Müşteriler, burgerlerin maliyetinin 35 Birleşik Arap Emirlikleri Dirhemi (Dhs) ile 50 Dhs arasında değişeceği restoranın web sitesi aracılığıyla sipariş verebilir.

BTC Piyasası: Dogecoin Yatırımcıları Dubai’nin Birinci DOGE Temalı Kripto Restoranını Açtı 1

Kuruculara göre, restoranı açmak için kullanılan başlangıç ​​sermayesi, erken Dogecoin yatırımlarından elde edilen karlardan geliyor. Restoran, Birleşik Arap Emirlikleri genelinde kripto para ödemelerine yönelik artan benimsenmeden yararlanmaya çalışıyor.

Özellikle, işletmeler BAE’de 2014 yılının başlarında kripto ödemelerini kabul ediyor ve daha fazla operatör bölgede mağaza kuruyor ve kripto ile ilgili çeşitli ürünler piyasaya sürüyor.

DOGE Benimsenme Anlamında Rekor Kırıyor

Daha önce Tesla CEO’su ve DOGE savunucusu Elon Musk, elektrikli araç üreticisinin ürünleri için DOGE ödemelerini kabul etmeye başlayacağını açıklamıştı. Musk, DOGE’nin Bitcoin’den daha iyi niteliklere sahip olduğunu belirtmesiyle biliniyor. Musk’ın DOGE üzerindeki etkisiyle beraber birçok işletme DOGE ile ödeme kabul etmeye başladı. Popüler meme coin bu anlamda gün geçtikçe daha fazla ilgi görerek benimsenme anlamında rekor kırıyor.

Kaynak:  Coinkolik

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap