Dogecoin ve Bu 18 Altcoin’den Müjde: Şirket Sepetine Ekliyor!

Dogecoin ve Bu 18 Altcoin’den Müjde: Şirket Sepetine Ekliyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Dogecoin ve Bu 18 Altcoin’den Müjde: Şirket Sepetine Ekliyor!

Lüks İtalyan markası Michele Franzese Moda, firmanın ödemeler için kripto varlıkları kabul ettiğini duyurdu. Şirket, kararı Michele Franzese Moda’nın çevrimiçi dergisi aracılığıyla “Its Time for Crypto” adlı bir makalede açıkladı. Kabul edilen varlıklar arasında Dogecoin, Bitcoin, Cardano gibi varlıklar bulunuyor. İşte detaylar…

Lüks İtalyan markası ‘”kripto zamanı” diyor: Dogecoin kabul ediliyor

Şirketin moda haberleri bloguna göre Michele Franzese Moda, ürünleri için Bitcoin (BTC) ve bir dizi başka kripto parayı ödeme sepetine ekleyecek. Duyuruda, lüks markanın kriptoyu kabul etmesinin ve ileriye dönük e-ticaretin zamanının geldiği ve Android müşterilerinin dijital para birimleriyle ödeme yapabilecekleri söyleniyor.

BTC Piyasası: Dogecoin ve Bu 18 Altcoin’den Müjde: Şirket Sepetine Ekliyor! 1

Şu anda Michele Franzese Moda, Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Bitcoin SV (BSV), Cardano (ADA), Dogecoin (DOGE), Ethereum (ETH), Voyager token (VGX), Litecoin, Nano, OmiseGo, Paxos Standard Token, Polkadot, Stellar, Solana, Qtum, Tron, TrueUSD, USD coin, Tether ERC-20 ve USDTTRC20 ile ödeme kabul edecek. Duyuru, “Michele Franzese Moda’nın, kripto para birimini kabul eden ilk büyük İtalyan lüks çok markalı perakendeci” olduğunu iddia ediyor.

Büyük şirketler kripto para alanına giriyor

Michele Franzese Moda, merkezi Domenico Morelli, Napoli’de bulunan Güney İtalya’dan bir moda perakendecisidir. Şirkete göre, perakendecinin uygulaması müşterilere aralarından seçim yapabilecekleri “8000’den fazla ürün içeren lüks bir katalog” ve ürün teklifleri açısından birçok yeni ürün sunuyor. Kripto kabulüne ilişkin blog yazısı duyurusuna göre, lüks moda perakendecisi Voyager Digital’in Coinify ödeme sisteminden yararlanacak. Şirketin resmi Facebook sayfası da 15 Mart’ta kripto kabul haberlerini paylaştı.

BTC Piyasası: Dogecoin ve Bu 18 Altcoin’den Müjde: Şirket Sepetine Ekliyor! 2

Michele Franzese Moda’nın kripto kabulü farklı bir destek şekli olsa da, birçok lüks moda firması metaverse ve non fungible token (NFT) koleksiyonları aracılığıyla blockchain teknolojisine giriyor. Örneğin, Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere 24 – 27 Mart 2022’de Decentraland’ın Metaverse Moda Haftası’nda bir dizi popüler moda markası yer alıyor. Katılımcılar arasında Vogue Arabia, Jacob & Co, Dolce & Gabbana, Franck Muller, Tommy Hilfiger gibi tanınmış isimler yer alıyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap