Dogecoin Mucidi: Bu Altcoin’lere Dikkat! Çöp Coinler

Dogecoin Mucidi: Bu Altcoin’lere Dikkat! Çöp Coinler

Paylaş
BTC Piyasası: Dogecoin Mucidi: Bu Altcoin’lere Dikkat! Çöp Coinler

Meme coin’lerin kabul görmesine öncülük eden Dogecoin, kurucu ortak Billy Markus’a göre diğer “işlevsiz” altcoin projeleriyle bir tutulmamalı.

Billy Markus, Dogecoin (DOGE)’in yanlış pazarlandığını söylüyor

Twitter’da Shibetoshi Nakamoto olarak bilinen Dogecoin geliştiricisi Billy Markus, Dogecoin’in bir “meme coin” olarak nitelendirmesini yanlış buluyor. Bunun yerine “Dogecoin’in kendisini kripto para olarak pazarlaması gerekiyor” diye tavsiyede bulunuyor.

DOGE kurucusu, gün içinde bir dizi tweet’te dolandırıcılık token’lerini kınadı ve onlara “any’meme’ token” olarak tanımladığı “shit token’ler” olarak nitelendirdi. Bu ima kullanışlı olmayan herhangi bir kripto para birimine söylenebilir.

Billy Markus’a göre birçok Blockchain ve altcoin zaten çöp

Ardından Markus, Dogecoin’in neden meme statüsünü değiştirmesi gerektiğini açıklayarak diğerleri ile farkını açıkladı:

Zaten sınırsız kripto spekülasyon ve token’ler ve Blockchain’ler var ve her gün anlamsız spekülasyon token’leri üretiliyor. Dogecoin, satın alma ve bahşiş için en yaygın kullanılan kripto para birimi olma konusunda en iyi konumda.

Destekçilerin Dogecoin projesine nasıl yardımcı olabileceğini vurguluyor:

Temel koda veya Dogecoin Vakfı’nın öncülük ettiği sayısız girişimden birine doğrudan katkıda bulunabilirsiniz. Başarılı olmak istediğiniz şeye yardımcı olmanızı hiçbir şey engelleyemez. Spekülasyon insanların dikkatini çekti. Çalışmak faydalıdır.

BTC Piyasası: Dogecoin Mucidi: Bu Altcoin’lere Dikkat! Çöp Coinler 1

Kriptokoin.com olarak aktardığımız yeni sızdırılan Github notlarına göre, Dogecoin, başka bir çekirdek sürüm görebilir. Notlar, Dogecoin v1.14.6 sürümüyle ilgili. Kasım 2021’de, büyük güvenlik düzeltmeleri ve ağ politikası değişikliklerini içeren Dogecoin’in en güncel sürümü olan v1.14.5 yayınlandı. Şubat ayında, Doge kurucusu Twitter’da Dogecoin bahşiş vermek için kampanya planını duyurdu.

Markus, Twitter’da, bahşiş için DOGE kullanım durumlarını genişletme hedefi hakkında Twitter ekibini bilgilendirmek için #DogeTwitterTipJar etiketiyle her gün en az bir tweet atmayı planladığını belirtti. Dogecoin’in kurucusu, Twitter’da bahşiş vermek için DOGE’nin kullanılması gerektiğini düşündüğü için “Twitter’ı rahatsız etmeye devam edeceğini” söylüyor. Sosyal medya devi Twitter, Şubat ayında mobil uygulamasının kullanıcılarının en sevdikleri içerik oluşturucularını Bitcoin’den sonra piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum ile ödüllendirmelerini sağlayan bir özelliği açıkladı.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap